Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápolod az arcod?

Hogyan ápolod az arcod?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha sima, foltmentes, pattanásmentes lenne az arcom. Te hogyan ápolod a te arcodat és milyen? :)

16/L


2010. dec. 4. 15:16
1 2
 1/12 Nostro the overlord ***** válasza:
Néha megmosom, amúgy most épp borostás.
2010. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

reggelente mindig hideg vízzel mosom meg, arctisztítóval (Avon clearskin arctisztító miteszeres bőrre szalicilsavval vagy Avon care 3 az 1- ben arctisztító) utána mivel kicsit kiszárad a bőröm és a szél is fúj Avonos arckrémet használok, de szerintem akármelyik megteszi, suliban vízzel szoktam még megmosni az arcom, mivel könnyen zsírosodik és ezért fénylik, hazajövök és Aknesollal átmegyek az arcomon, este pedig meleg szappanos vízzel megmosom és arckrém

a foltokat sajnos nem távolítja el, régebben nagyon elrontottam a bőröm, de most már egészen jó, remélem lesz még jobb is

2010. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és még azt nem írtam oda, hogy ne egyféle, szóval legalább 2 fajta arctisztítót használj, mert megszokja a bőröd és nem lesz olyan hatékony
2010. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres kezelést kaptam (jelenleg is szedem, de még szedni kell, hogy esetlegesen ne jöjjenek vissza), járok kozmetikushoz bár már az arcom teljesen tiszta. Hófehér, vékony hiperérzékeny bőröm van úgyhogy nagyon meg kell néznem, hogy mit használok rá, mert elég sok minden szétcseszheti az arcom. Amik nekem beváltak, amiket használok (és tényleg jók, segítenek): Eucerin DermoPURIFYER Mélytisztító Arclemosó Zselé, utána DermoPURIFYER Mélytisztító Arctonik-ot használok, estére ezzel krémezem be: Eucerin DermoPURIFYER Mélyápoló Krém-gél. Nappalra más krémet használok, mert nagyon könnyen kipirosodik a bőröm a széltől, hidegtől: Eucerin Anti-Redness Bőrpír elleni színezett nappali arcápoló fluid. Hetente 1x-2x leradírozom a bőröm, és hetente 1x vmilyen arcpakolást teszek rá (Avon-os Planet Spa-s pakolásokat, vagy a lótuszvirágosat vagy a holt-tengeri ásványosat de van japán szaké és rizses is, ezek jók). Az Eucerin termékeket a gyógyszertárakban tudod megvenni, nem mondom hogy olcsók (kb. 2700Ft az arctisztó és a tonik db-ja, a krémek olyan 4000-4500Ft-ba kerülnek) de megéri! 16/L
2010. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jól van elmesélem.. 2 évig használtam minden féle arctisztítót sminkeltávolító termékeket... nem is értettem miért ugyanolyan zsíros és pattanásos a bőröm...1 hónapja csak vízzel esetleg ásványvízzel mosom meg az arcom, sőt még a sminkem is azzal... mióta ez van egy pattanás sincs az arcomon, gyönyörűen megtisztult és nem zsírosodik... Én se hittem benne de hihetetlenül bevált, havonta max 2x azért egy növényi alapú bőrradírral megcsinálom, de így az se mindennapos :)) szóval nagyon ajánlom a tiszta vizet, bár a kezdetekben inkább az ásványvíz..:)
2010. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és 15/L
2010. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!



Szénsavas vagy szénsavmentes ásványvizet? :)

2010. dec. 4. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:

igen igaza van az ásványvízes lánynak, én kéntartalmúval mosom az a legpatigyilkosabb, kicsit tojásszaga van de jó :) aztán heti egyszer a kozmetikus tesz fel nekem lehúzható algamaszkot

ezen kivül nekem akkor a legszebb ha nem mosom csak vízzel

minden sz.r ingerli a bőröm.

2010. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
énmeg sima vízzel mosom, hetente kb 3szor vmilyen nem nagyon szárítós szappannal, este, de utána mindig használok krémet és elmegyek aludni. másnap szép a bőrrel kelek
2010. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szénsavas ásványvízzel :)
2010. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!