Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tablóképemen milyen legyen a...

Tablóképemen milyen legyen a sminkem?

Figyelt kérdés
Idén ballagok lessz fényképezés és azt szeretném megtudni h milyen legyen a sminkem..
2010. nov. 21. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha van érzékedhozzá és tusz simnkelni mindeképpen a legjobb ha kiprobálod mi áll jól és melyik szin.Sokszor hiába tetszik egy smink ha nem áll jól és nevetségesen festesz benne.Azért az mégis egy tablo,amiröl ne tudod leszedni.Szerintem amugy a natur dolgok a legszebbek barna és árnyalatai vagy a bézs.Minél természetesebb legyél és az legyen rajtad ami a legjobban áll.Látatlanban nem tudom megmondani.
2010. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is, jó ha megtudakolod, hogy a többieknek milyen lesz a sminkje-csak azért, mert nálunk senki sem vitte túlzásba a sminkelést, kiv. két csajt, akik profi sminkessel kisminkeltették magukat, és rohadtul kilógtak a tablóról (és mki mondta, hogy nagyon műnek és szoborszerűnek tűntek a többi lány között). Aztán... mképp természetes, lágy színeket használj. Fekete/barna szemceruza jöhet nem túl erősen, de azonkívül ne használj túl sötét vagy élénk színeket... bézses, barnás szemhéjfestéket használj, ha szeretnél, natúr szájfényt és ha használsz pirosítót, akkor nagyon vékonyan vidd fel, és lehetőleg vmi halvány árnyalat legyen. Alapozó meg korrektor meg persze legyen a bőrszínedhez illő.
2010. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj sminkeshez, mert a fényképet még elég sokáig fogod nézni, és csak sajnálni fogod, ha nem úgy nézel ki, mint amilyet megálmodtál. Különbenis...úgyis retusálva lesz a kép, de nem mindegy, hogy mennyit retusálnak...Egy profi sminkes kihangsúlyozza az előnyeidet, és a hátrányokat pedig elrejti...így a fotósnak nem kell egy új fejet kreálnia...Nálunk volt olyan, aki a tablón egyáltalán nem úgy nézett ki, mint az életben, mert annyit kellett retusálni...
2010. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!! Csak nekem az a problémám se időm se pénzem a sminkeshez :S De azért köszönöm!!
2010. nov. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!