Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az ha egyik nap...

Miért van az ha egyik nap megmosom a hajam másnap délutánra már zsíros lesz?

Figyelt kérdés
egy ideje syoss korpásodás elleni sampont használok ami nagyon jó is volt sehol egy korpa. viszont egy ideje ez van ha megmosom az egyik nap a hajam másnapra zsíros lesz. azóta próbáltam már másféle sampont is de akkor is. mit tegyek? mit kéne használom? nem ez így nem jó
2010. nov. 25. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Próbáld minél tovább kihúzni hajmosás nélkül, mert ha naponta mosod hozzászokik és ezért hamarabb zsírosodik.

Fogd össze a hajad, úgy nem annyira feltűnő, ha zsíros.

2010. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! sajnos minden nap mennem kell így elég igyénytelen lenne :S összekötni nem akarom mert megfázok ilyen időben :(
2010. nov. 25. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is el szokott kényesedni a hajam, az a "gyógymódom" rá, hogy 1-2 hetes szünetekben nem mosom meg egyszer se. Ha nagyon muszáj kimozdulnom a házból/udvarról, akkor copfot csinálok, hátra fésülöm a betupírozott frufrumat, fújok rá hajlakkot. Elhiheted, hogy nem fog megfázni a fejbőröd rossz időben copffal, ha veszel fel mondjuk egy.. őőő.. sapkát!!! Meg amúgy is: a haj nem fűti a fejet, összekötve is annyit ér, mint leengedve. Max a tarkódon jobban érzed a hideget. Visszatérve: csak akkor mosom meg a kihagyás után, ha másnap újra beindul az élet (suli/munka), esetleg akkor reggel. Ezután általában 5 napig is tiszta a hajam, és idővel megint sűrűbben kell mosni. Ja és hétvégére nem szoktam mosni, ha nincs semmi program.

De tényleg nem olyan rossz dolog a hajgumi: nem csak elfedi a zsírosodást, de még változatossá is teszi a hajviseletet.

2010. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hűvösebb idő beköszöntével nem kezdtél el sapkát hordani?

üdv, HajDoktor

2010. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz száraz sampont? És azzal kibírod 3 napig, és úgy mosod meg!
2010. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked.Nekem már másnap reggelre... (:

13/L

2010. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!