Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pár kérdés szőkítés-témában....

Pár kérdés szőkítés-témában. Aki tényleg járatos benne, segítene?

Figyelt kérdés

Sötétbarna a hajam, ez a természetes színe, nem volt festve. Szeretnék ilyesmi

[link]

vagy sötétebb szőke/szőkésbarna lenni, vöröses árnyalat nélkül. Hogyan kellene hozzákezdenem?

Ha otthon szeretném festeni, elég vajon hajfestéket venni, vagy 00-ás festéket (kiszőkítőt) is kell rá tennem? (nem szeretnék...)

Milyen árnyalattal kezdjem és mire számítsak, meddig tart, míg elérem a kívánt színt?


És még valamit nagyon nem értek. Aki ilyen sötét hajú, mint én, és utánfesti a lenövést, vagy akár fodrásszal festeti újra kb 2 havonta, az hogyan lesz ugyanolyan színű, mint a haja többi része? Mármint hogyhogy nem lesz a tövénél sokkal világosabb az alja? Ha eleve ki kellett festés előtt hidrogénezni, a tövét hogy fogja be mindig az új réteg szőke festék??


Bocsánat ha butának tűnök, de senkitől nem tudtam értelmes választ kapni, és sosem festettem a hajamat.


2010. nov. 28. 18:04
 1/4 A kérdező kommentje:
a hajam rövid, kb 5 centis, tehát a mellékelt kép csak a szín minta :)
2010. nov. 28. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sötétbarna hajam van eredetileg, de évekig volt platinaszőke. Amikor először festettem, nem volt sárga vagy vöröses árnyalata, inkább homok színű volt. Második festéskor lett olyan, mint amilyet én szerettem volna, tehát platina szőke. Nyugodtan vehetsz otthoni használatra való hajfestéket. Én is azt használok: Palette-t. Igaz, már nem platina szőke a hajam.

Amikor meg lenőtt, akkor előbb befestettem a tövét, aztán kb. 10 perccel később a végét. Nem volt különbség.

Remélem, tudtam segíteni.

2010. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha hosszú hajad lenne,mindenképp azt tanácsolnám,hogy menj fodrászhoz,de mivel nincs Így mondom.:Ha azonnal Szőke hajat szeretnél akkor kell a szőkítőpor,de 9%-os oxival!Én a fodrászkellékes Londa hajfestéket szeretem használni magamra és a vendégeimre is,mert az megbízható,olyan lesz,mint amilyet szeretnél!A színskálán válassz színárnyalatot: 8/1-től 12/1-ig,attól függ,hogy mennyire szőkét szeretnél!A /1 (Per egy)Azt jelenti,hogy hamvas az árnyalat!A szőkítőporozásnál nagyon kell vigyázni,hogy (ha eredeti a hajszíned) nem szabad nagyon szőkére leszívatni!
2010. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok aki szintén a sötétbarna hajból szőkítettem. Szóval első alkalommal nekem is 9%-os oxival és Kallos fodrászfestékkel csinálta a fodrász barátnőm, mert derékig ért a hajam, aztán már Palette-t használtam! Sok sikert! ;)
2010. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!