Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb a hideggyanta...

Melyik a jobb a hideggyanta vagy az epilátor? - vagy melyik fáj kevésbé? BŐV. Lent.

Figyelt kérdés

Úszok és honalj,has meg lent eddig bortváltam.. csak már kezd idegesiteni, hogy majd minden másnap kell már. Vettem hát hideg gyantacsíkot... Teccik is meg jó de lent ahogy vékonyodott a bőröm már nem birtam megcsinálni vele pedig nagy a fájdalomköszöböm... Kérdésem megéri e egy epilátor vennem ... kevésbé fáj e lent?

19F


2010. dec. 1. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
kozmetikus és meleggyanta. sztem az epilátor jobban fáj...
2010. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltad mind a 2őt ? Légyszi olyanok irjanak akik mindkettőt tapasztalták már!!!
2010. dec. 1. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok.mindent próbáltam már ilyen téren... szerintem a meleggyanta a legjobb. a hideg tépi, de nem mindig szedi le. az epilátor meg baromira fáj az érzékeny részeken. a meleggyanta olyannyira viselhető, hogy intim területen lazán kibírom...
2010. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszú ideig én is epilátort használtam. Na az nekem borzalmasan fájt. Emiatt kipróbáltam a hideggyantát. Nekem nem vált be. Felsértette a bőröm és ennek ellenére nagyon silány lett az eredmény. Utoljára pedig kozmetikus csinálta meleg gyantával. Sokkal hamatabb túl van rajta az ember, szép az eredmény és hosszabb ideig tart, mint nekem eddig bármi. Fele annyi szőröm sem nőtt vissza, pedig az első alkalom volt.

20L

2010. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké hogy fájt, de az eredmény ?

Én most igy gondolkodtam ezen és véglis egyszer kell kibirnom és utánna minden nap használnám és akkor csak gyorsan átpörgetni rajta. Úgy se egyszere fog visszanőni

2010. dec. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!