Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajad van? Hogyan ápolod?

Hosszú hajad van? Hogyan ápolod?

Figyelt kérdés
Hetente hányszor mosod, milyen samponnal, vasalod-e, stb.
2011. máj. 13. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer mosom, Wu2 Miraculum samponnal, kb. minden 2. hajmosásnál felteszek egy ricinusolajos pakolást. Nem vasalom, nem szárítom. Szép egészséges a hajam.
2011. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sampon:syoss,baba

ezt a kettő félét legtöbbször.

Balzsamot is szoktam használni,attól fényesebb és "puhább" lesz + könnyebben fésülhető.

Hetente 2x mosom

Nem vasalom,csak alkalmakkor,bár meg sem látszik rajta olyan egyenes.De azért átvasalom néha.

2011. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Extra hosszú, 2-3-4 naponta mosom. Dulgon kids sampont és kókuszolajat használok. Semmi károsat nem csinálok vele, szóval nem is vasalom.
2011. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3, max 4 naponta muszáj mosnom mert különben gyorsan zsírosodik, sampon+balzsam, olyannal amilyent anyum vesz, talán a balzsam nem mindegy, mert többféle volt amitől sokkal zsírosabb és csúnyább lett + vasalom. Fokozatosan van levágva, de középen már majdnem fenékig ér, de úgy annyira nem látszik csak ha jól megnézi az ember.

18/l

2011. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
heti 2x mosom lorin tojásos samponnal minden 2. mosásnál használok balzsamot balea citromsárga kupakos balzsamját és minden hajmosás után hajvégápolót használok (avonos) heti 1x vasalom
2011. máj. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19:45ös vagyok sose szárítom majd megszárad magától :P
2011. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jelenleg Fructis tápláló ápolás sampont használok, heti 2x mosom nagy általánosságban.

Balzsamként, illetve hajpakolásként a Kallos tejproteines hajpakolást használom.

Hajvégápolót is használok néha.

Vasalni már nem igazán vasalom, viszont mindig megszárítom, de csakis hővédővel, ugyanis így tudom elérni, hogy egyenes legyen úgyahogy és ne kelljen kivasalni.

2011. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejetettem, hogy heti 1x ricinus olajos hajpakolást teszek fel:)
2011. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hátközépig érő göndör, dús, vörösesbarna hajam van. Nem volt könnyű vele, de mára megtaláltam azokat a szereket, amik igazán jók. Wu2 sampon, alverde balzsam, vagy dm-ben kapható fél literes tejes- mézes pakolás. Aztán kifésülő balzsam, és a végén hajvégápoló. Nem kevés időmbe kerül, de megéri:)
2011. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: azt kifelejtettem, hogy 4-5 naponta mosom, és se nem vasalom, se nem szárítom.
2011. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!