Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápolod a hajad?

Hogyan ápolod a hajad?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn mosod?Pakolást,kondícionálót használsz?Mennyi hajápolási terméked van?Vgyázol a hajadra?Mit teszel ennek érdekében?
2011. jún. 28. 19:07
 1/9 anonim válasza:
egyhéten kétszer...:)Pakolást igen...csak csinnyán..:) megfelelőőő samponnal mosd..:)
2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti 1-szer mosom samponnal és balzsammal. Nem használok pakolást. Gyakran használom a Gliss Kur hajregenerálót a töredezettség gátlására és kifésülhetőség szempontjából.
2011. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 habibi ***** válasza:
hetente 2X mosom a hajam, göndör hajam van, használok hajpakolást (kettőt is felváltva),és öblítőt is. Több samponom van, mindig váltogatom őket és a hajamat mindig természetesen hagyom megszáradni.
2011. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy héten volt,hogy minden nap most 2x

Igen használok pakolást.

Nem számolom :D

Igen,vagyis próbálok,volt,hogy mindennap vasaltam,most már csak a frufrut,de azt is csak akkor ha megyek valahova ami ritkán van szóval :D

balzsamozok,hajpakolás és szedek vitamint is meg hajnövesztő szert is :)

2011. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megmosom 3-4 naponta+ha megyek valahova.Pakolást,kondícionálót nem használok,2 samponom van.Vigyázok a hajamra,de nem aggódom túl magam rajta.(:

15/L

2011. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hetente 2-3 alkalommal mosok.

Elseve festett hajra való sampon+ ugyanilyen balzsam

Syoss hővédő spray hajszárítás és vasalás előtt

AVON hajvégápoló szérum

Kerastase piros fényvédő spray


néha Elseve hajtőemelő spray


én évek óta ezeken élek és mára már derékig érő, egészséges hajam van :) ja és festem, vasalom pedig...

2011. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel mosom: [link]


Utána ilyet fújok rá: [link]


Heti 1x és nem szárítom meg. Szép fényes, puha és csillogó a hajam még a 6. napon is.

2011. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Heti 3x. A megfelelő samponnal.Mindig használok hajpakolást vagy balzsamot.A gliss kur hajpakolásai csodákra képesek.

Mindig vigyázok vasaláskor a Got2B straight on-t használom.

Összekötöm.Tehát mindig vigyázok rá.Naponta többször áthúzom rajta a hajkefét.Szérumot is szoktam a Gliss kurét.

14/L

2011. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hetente 3x mosom, Dulgon kids sampont használok +szilikonmentes balzsamot (Garnier Fructis Tápláló ápolás a kedvencem), valamint mindig teszek kókuszolajat a hajamra mosás után (többet ér, mint akármelyik pakolás). Vigyázok a hajamra semmi károsat nem csinálok vele, max. annyit, hogy télen hideg levegővel félig megszárítom, csak a tövénél. Szinte mindig feltűzve hordom, ez a legkíméletesebb (meg amúgy is macerás kiengedve, mert mindig ráülök).

Szerencsére elhasználtam a temérdek hajápolási cuccomat. Tavasszal több, mint 3 nagy cipős doboznyi volt. Most van 3 flakon Dulgon kidsem, 1 flakon Garnier Natural avokádós balzsamom, 1 tégely kókuszolajam, 1 flakon hajolajam, 1 flakon Swiss-o-par kókusztejes samponom, 1 üveg aloe vera gélem, 1 üveg mandulaolajam.

2011. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!