Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor problémák - SEGÍTSETEK?

Epilátor problémák - SEGÍTSETEK?

Figyelt kérdés

Az első dolog az lenne, hogy aándékba kaptam az epilátort...tök cuki meg minden, de a mamám a tesco-ban vette és ez már eleve fel volt bontva. Persze nem vártam mást tőle, hiszen foggalma sincs miért van szügsége egy nőnek epilátorra, de mivel régen akartam, most kaptam. Az első kérdésem az lenne, hogy ha fel volt bontva, akkor nem lehet elkapni vmi fertőzést...ha esetleg vki kipróbálta vna ? v ilyesmi ? le volt merülve az aksi,..mármint őgy, h bekapcsoltam..párat forgott és leállt, és töltőre kellett tenni. De én azért le fertőtleníteném...létezik ilyen ? Ha igen, hogyna kell ?

Tudom, hogy hülyén hangzik, de sosem lehet tudni.


A másik meghogy, sosem volt még ilyenem, ezért foggalmam sincs, h hogyan kell használni..mármint, hogy kb hány mm-es szőrt lehet vele vágni, és elötte kell valamit rákenni a bőrre, vagy mi ?


Köszönöm, h elolvastad, és előre köszönöm a válaszodat is.

Legyen szép napod.


2010. dec. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért volt felbontva, mert mamád megnézte, hogy megvan-e minden tartozéka vagy valami hasonló? Kérdezd meg őt. Ha nem akkor nem tudom :/

Az enyém 0,2 mm-től már kiszedi. Feszítsd ki a bőröd és menj át vele. Ha előtte lefürdesz és kiáztatod a bőröd utána kevésbé fáj. Kend be utána testápolóval.

2010. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. dec. 6. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha leszedhető a feje, akkor kend át alkohollal, az biztos nem árt - és ugyanezt javaslom minden használat előtt.

Egyébként ha beszórod előtte hintőporral a bőröd, akkor hatékonyabb a mutatvány, csak esetleg a sok protól besokallhat a gép...

2010. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj azon, h ki volt nyitva. Valószínűleg kinyitották a vevők, hogy megnézzék a terméket, nem hiszem, h ott a tescoban elkezdtek volna szőrteleníteni vele. :D De ha félsz tőle kend át alkoholos vattával a fejet, abból baj nem lehet.


használatáról:

Először is; lehet, h csak félreírás, de jobb ha tudod, h az epilátor nem vágja a szőrt, hanem "tövestül" kitépi. (jobb esetben). Éppen ezért eléggé tud fájni (főleg a boka körül sztem), de abszolút meg lehet szokni, nem vészes. A felülette merőlegesen, a szőrszálak növekedési irányával ellentétesen kell húzni, de ezt úgyis kitapasztalod. :)


Használat után sokak szerint jó, ha bekened testápolóval. Ha ez beválik, akkor jó, bár nekem ilyenkor utána ugyanúgy vörös pöttyös lett a lábam. Én helyette azt ajánlom, hogy nyisd meg a csapot, és hideg vízben öblítsd le kicsit a szőrtelenített felületet (már csak azért is, h lemosd, ha esetleg ott maradt néhány szőrszál + hűsít), utána törölgesd meg és hintőporral alaposan "kend be". Akkor tényleg nem, remélhetőleg. Ja, és ha mondjuk este akarsz elmenni, akkor ne halaszd az nap délelőttre az epilálást, mert a hintőportól függetlenül azért piros maradhat. Legalább egy éjszakát hagyd a lábadat, vagy amit szőrtelenítesz... Remélem, h segített :)

2011. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!