Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajúak. Ti milyen...

Rövid hajúak. Ti milyen gyakran mostok hajat?

Figyelt kérdés
Rövid tüsis-borzos hajat csináltattam, ha be van lőve nagyon csajos, Rihannás, de reggel borzalom és ha 2 nap egymás után beállitom, második nap már tök szar az állaga.
2010. dec. 8. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Altalaban vasarnap es szerdan mosom meg a hajam. Nekem a zsele miatt kell heti ketszer, mert igaz, hogy nem zsirosodik, de a sok trutyi, meg a hajlakk teljesen kikesziti.
2010. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában kétszer mosom hetente. Ha rövid (általában rövid) pont ugyanúgy zsírosodik, mint egyébként.
2010. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem felemás a hajam xD szóval az egyik oldalon pont a fülem alá ér a másikon pedig kb a nyakam közepéig. Hátulról ferde és amúgy bubi frizura. Ha ez rövidnek számít (szerintem az) akkor én minden nap megmosom. és azért mert csak így tudom jól megcsinálni minden nap. Reggelente vasalom is de csak azokat a tincseket amiket elfekszek xD
2010. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!