Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a GLISS KUR...

Mi a véleményetek a GLISS KUR Hair repair 19 hatóanyagú spray-ről (nem kiöblítendő)?

Figyelt kérdés
A hajvégeim szárazak, mindig megakad benne a fésű, most ezt vettem, remélem használni fog.
2010. dec. 8. 17:46
 1/8 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó, sőt a legjobb az ilyen termékek közül.

Nagyon jó az illata is, gazdaságos és könnyen kifésülhető a haj. Jó választás volt.

2010. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt használom, egyetértek az elsővel.

Jó illat, könnyen fésülhető haj...jó választás.

2010. dec. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hello. Én is ezt használom most,kb. már 3 hete. Eleinte nem igazán vettem észre sok változást,de pár mosás után meglátszott az eredménye. Észrevehetően puhább és jobb tartású lett a hajam. Szóval emiatt megéri. De viszont a hajtöredezés ellen szerintem semmit nem segít,főleg ha mellette vasalod,hajsütővasazod a hajad. De amúgy pozitív véleménynel vagyok róla. :) és az illata is nagyon finom...

amúgy megkérdezhetem,hogy te mellette milyen sampont használsz? vagy esetleg valami hajpakolást?

17L

2010. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Samponom van itthon egy Syoss, egy Elseve, egy kivis Shauma, meg egy Avonos. Mindig másikat használom, amelyik épp a kezembe akad:) Nem vasalom a hajamat, meg semmi, mert eredetileg olyan síma, mint másnak vasalva:S A vége picit töredezik, de nem akarok belole vágatni, mert már olyan szép hosszú. köszi a válaszokat, örülök, hogy jó választás volt:)
2010. dec. 8. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj de jó neked,hogy mindig egyenes. Bezzeg az enyém,összevissza hullámok benne :S ,de ezen is segített egy kicsit a gliss kur. Én schauma kókuszosat használok,és azt vettem észre,hogy nagyon jó párosítás :)
2010. dec. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én hullámos hajat jobban szeretnék:(

Hiába is göndörítem, rátehetek 1 kg lakkot is (fekete Taft-ot használok), 1 óra múlva akkor is megint síma:)

2010. dec. 8. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem :) imádom az illatát és sokkal egyszerűbb kifésülni is
2010. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 2 napja használom és már most picit jobb tapintású a hajam. Az illata is tényleg nagyon jó:)
2010. dec. 8. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!