Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy nagy problémám az...

Van egy nagy problémám az hogy szőrös vagyok de olyan helyeken is mint pl:fenék mell has stb. És ez olyan ciki nem tudok semmi olyat felvenni amibe kicsit is kilátszana valamim. Mivel lehetne eltüntetni? Vagy van esetleg ilyen gyógyszer vagy valami?

Figyelt kérdés
Már egyszer próbáltam gyantával a hasamat de 1 nagyon fájt 2 nem szedte le rendesen a köldököm körül.Úgy irigyelem némelyik lányt hogy ő felvehet topot vagy kivágott polót.Van ilyen lézeres kezelés már hallottam róla de az sokba kerül és hát annyi pénz azért nincs rá.És különben fájna ez a lézeres kezelés?
2009. jan. 20. 15:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
a helyzet az, hogy nekem is szörös a mellkasom..nem nagy szörök, de afehér bőröm miatt látszik..én vettem szőkítő port meg hozzá cuccost és azzal házilag meg tudom magamnak csinálni kb 10 percig tart..és hatásos..teljesen kifehéredik a szőr és egyáltalán nem is látszik..és havonta 1x elég csinálni..szóval nekem ez nagyon bejött..ezt ajánlanám neked is a hasadat meg probáld ugy gyantázni, hogy kisebb felületre kened a gynatát és a szőr növekedésének ellentétes irányába hirtelen lerántod..ez tuti siker;)
2009. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi:)
2009. ápr. 14. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!