Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurákat tudnék...

Milyen frizurákat tudnék csinálni ilyen természetesen göndör hajamból? Www. Kepfeltoltes.hu/view/101218/M_solat_-_DSCF6107_www.kepfeltol tes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:

ill.

[link]

2010. dec. 18. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyd igy mert tök szép!! :D
2010. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
frufrut tudsz vágatni maximum meg lépcsőzetesre, hogy dúsbbnak látszódjon a hajad na meg göndörebbnek. Egyébként gyönyörű a hajad. :)
2010. dec. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez így tökéletes ahogy van :)

de fel lehet tűzni hajcsattal,kontyot csinálni stb... persze ezek nem egyszerű dolgok

youtubon vannak jó videók

2010. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép a hajad, szerintem kiengedve a legszebb. Nekem is göndör, csak nekem más típusú, már a tövétől az, és én általában kiengedem, vagy ha már kezd zsírosodni, de még nem szeretném megmosni, akkor kontyba feltűzöm. Barátom szerint az olyan középkori hölgyes:D
2010. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!