Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Abbahagytam a fogamzásgátlót:...

Abbahagytam a fogamzásgátlót: tele lettem pattanással. Mit tehetek ellene? Már 2 éve hasztalan küzdök ellene.

Figyelt kérdés
2 éve abbahagytam a fogamzásgátlót, azelőtt semmi baja nem volt a bőrömnek, soha nem volt egy pattanásom sem. Most már odáig fajult, hogy a karjaim, hátam tiszta pattanás - még ujjatlan felsőt sem vehetek fel. Bőrgyógyász csak annyit mondott: majd elmúlik... :( Mit tehetnék? Valami ötlet?
2009. jan. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Nekem is ez a bajom. 28 évese tele vagyok pattanással. A fogigátlóban lévő hormonok segitettek, hgoy ne legyenek, de mivel nem szeded, ezek kijöttek. Szedd újra a gyógyszert vagy fogadd el, hogy ez a helyzet. Nálad igy jelentkezik a fogamzásgátló mellékhatása. Sajnos ezekról sehol nem irnak. És még örülhetsz, hogy ennyivel megúsztad. Nekem ugyanis peteérésem sincs, mióta abbahagytam. Ha csak a pattanások lennének, boldog lennék!
2009. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is 28 vagyok..Babát szeretnénk, ezért hagytam abba..Hormonszint rendben van, mégsem jött még eddig baba..A pattanások meg nem múlnak, senki nem tud javasolni semmit.. :(
2009. jan. 22. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Khm... senki nem hisz nekem, mikor azt mondom, hogy a tabletta ideiglenes/ teljes meddőséget okozhat.

Roaccutan kilőve, ha babát szeretnél, kérdezd meg a bőrgyógyászod, hogy van-e Roaccutanhoz hasonló, de nem magzatkárosító gyógyszer.

2009. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez történik,ha valakinek felborul a hormonháztartása!Nekem pár szemtől totál felborult mindenem,abbahagytam és fél évig ügyeletre jártam!A hormonháztartásod kellene helyre hozni,de nem újabb gyógyszerrel!Javaslom a biorezonanciás állapotfelmérést kezeléssel együtt!Segít helyrehozni a szervezeted,és elmulasztja a pattanásokat is!Próbáld ki,ha gondolod!Kenhetsz rá bármit, semmi nem fogja elmulasztani sajnos!Bekavart nálad is a tabi!
2009. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!