Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A tapasztalatokra lennék kíváncsi,vagy véleményekre,vagy esetleg ha hallottál róla valakitől nekem az is megfelel vagy az hogy te mire gondolsz,még ha nem is használtad...

Szóval írjátok le légy szíves a véleményeket...


Köszi előre is!


Erről lenne szó:

[link]


Vagy ajánlanátok valami ilyesmit??

Vagy ezek a neutrogena termékek mennyire jók??

-visibly clear

-pink grapefruit(ez mire is jó??:D)


Szóval köszi a válaszokat előre is!!


2010. dec. 27. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyanom volt mint amit linkeltél. Pár használat után tönkrement. Igazából az csak arra jó hogy az alapozót, meg a koszt lemossa az arcodról, pattanásokat nem tünteti el. (bár nem írtad hogy neked milyen a bőröd)
2010. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

viszonylag szép és egészséges a bőröm....

Néha néha jönnek ki pattanások,de csak olyankor,ha nem figyelek arra hogy mossam le a sminket vagy alapozót....

2010. dec. 28. 08:59
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és köszi a választ
2010. dec. 28. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pink grapefruit-os arclemosóm van, nagyon jó szaga van, állítólag eltűnnek tőle a pattanások [vagy a mitesszerek ?], és a pink grapefruitnak élénkítő hatása van. Hát, miután megmosom vele az arcom, nyugodtabb vagyok [úgyértem, ha azelőtt rosszkedvem volt, azután kicsit jobb lesz], de azért ne várj csodát tőle :D


A másik két termékről nem tudok nyilatkozni, ugyanis még nem próbáltam őket.

2010. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Elvileg nagyon jó, énis kipróbáltam, de már az első használat után csupa kiütés lettem. Valódszínüleg nem mindenkivel van így, de nekem nagyon érzékeny a bőröm
2010. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 29. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!