Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves korodig nőtt a...

Hány éves korodig nőtt a melled (lányok! ) és elméletileg hány éves korunkig nőhet?

Figyelt kérdés
csak kíváncsiságból kérdem?:)
2010. dec. 28. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
én 5-ikben már hordtam melltartót.
2010. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt. Én nekem 14 éves koromban már megállt a növésben.
2010. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves vagyok és folyamatosan nő. Olyan nincs, hogy megáll. Ha fogysz, a melled is kisebb lesz, ha hízol, akkor pedig sokkal nagyobb. Nekem átlag mellem van (gimi végén ugrott meg nagyon a növésben, ha jól emlékszem) és olyan formájú, mint anyámé, csak neki 2 és félszer akkora. :) Neki pl. a terhesség idején nőtt ekkorára, addig még akkora sem volt, mint az enyém. Szóval egy nőnek ez mindig alakul, aztán majd idővel - pláne ha nagy az a mell - majd elkezd lógni....
2010. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Életünk végéig változik a mellünk formája. 18-tól 20-21 éves korunkra éri el kb azt a szintet amikor beáll mint forma mint méret nagyjából, de van olyan ember akinek ilyenkor kezd el igazán nőlni. Geetika az egész, h kinek hogyna mikor és mennyire változik. Olyan nincs, hogy meddig nőhet :)
2010. dec. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éves koromban kezdett el nőni és most már majdnem 19 évesen még mindig azt mondom, hogy növekszik :)
2010. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 15-16 évesen akkora mint most 26 évesen. De mivel nem is hízok, így nem nőhet.

A végleges testi fejlettséget a lányok 17 éves korukra érik el. Nagyrészt ilyenkorra már elérik a végleges magasságot, mellméretet. De persze ha hízol (pl. ha sovány vagy) akkor a mellbőséged is nőhet.

2010. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:)
2010. dec. 29. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!