Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából eltudok így...

Sötétbarnából eltudok így érni egy PICIT világosabbat? (lent)

Figyelt kérdés

Sötétbarna a hajam(EREDETILEG) de szeretnék, egy picit világosabbat.. Ha ráfestenék a hajamra, egy világos barnát, akkor világosodna egy kicsit?!

Vagy mi történne a hajammal?!...

Leszívatni semmiképp sem szeretném..


2010. dec. 28. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mien festékkel fested és mennyire sötét az a sötét barna :S

Nekem is sötét barna hajam volt...mondjuk én kicsit világosítottam de vöröses formában. Pedig én szőkét kentem rá..ilyen középszőkét. Szntem egy krémfesték nagyon megfelelne neked...csak éppen aszín kedvéért...mondjuk egy mogyóbarna vagy még egy kis árnyalattal világosabb barna...attól függ mien szeretnél. De olyan hajfestéket, amire az van írva hogy color...olyat ne vegyél mert szart sem ér. Rondán fakul ki, de sokszor be sem fogja rendesen a hajat. :S

Boldog Új Évet :)

2010. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot :)

Nekedis ;)

2010. dec. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!