Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek akkor a hajammal?...

Mit tegyek akkor a hajammal? (lent)

Figyelt kérdés
Hajnövekedés serkentőszert keresk már régóta beirtam itt a keresőbe és a vitanol ct dicérik nagyon de azt már nem lehet kapni legalább pesten rossmanban dmben és müllerben tuti nem. akkor mit ajánlatok még? gyorsan meg kéne nőnie a hajamnak, a fordászom nagyon duráván levágta, majdnem bubi frizura, nem részletezem, de nagyon el vagyok keseredve:( ha tudok vmit ami tényleg hatásás és hamar "hat" akkor osszátok meg velem légyszi. köszi
2010. dec. 28. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Bánfi!

2 hónapja használom, és baromi dús lett a hajam...vmint 3 centit nőtt.

Szntem próbáld ki...de 1-2-3 hónapnak el kell telnie mire reagálnak a hajhagymáid :)

2010. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is pont most akartam írni a bánfit!De nekem ami nőtt tőle az ellég töredezett volt :/
2010. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nekem nem...sőt...szép egészséges a hajam...egyébként a nem megfelelő hajszárítótól is törik a haj...vmint hogy hogy hazsnálsz e hajvasalót pl...de pakolást szntem tegyél rá. és attól jobb lessz :)

2010. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. és bánfiból pontosan milyen? mert a hajszeszek közül csak hajhullás elleni volt meg asszem zsirosodás elleni. vagy van vmi sampon?
2010. dec. 29. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak hajszesz..és Lady Bánfi hajszeszt kell venni.

És 1 héten egyszer legalább egy pakolást csinálj neki otthon, pl: az avokádósat, vagy csak a simát. vagy nézhetsz neten is...van tojásos stb. Csak vigyázz a hajszárítóval, mert ha nagyon közel tartod szárítás közben, akkor ugyan úgy égeti a hajad. :):)

2010. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ilyen lady bánfi hajszeszt hol lehet kapni?
2010. dec. 29. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár, dm....bár ott drágább azthiszem.
2010. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!