Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni ellene? Több...

Mit tudok tenni ellene? Több info lent, segitség hogyan?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon pattanásos az arcom. a börgyógyász adott terraciclyn wolff kapszulát + isotrex kenőcsöt. ezeket szedtem/kentem de nem változott sokat.pedig 1 hónapig szedtem.. csak egy nagyon kicsit javított. aztán ugye már nemsokára 16 leszek és ronda fejjel nem lehet csajozni. :/ aztán ki szoktam őket nyomkodni meg utána alaposan lemosom.meg már most ünnepek előtt nem ettem csokit kb 1 hónapig és az kicsit javitott ..most karácsonykor ettem sütit+szaloncukrot és kicsit megint adott rá 1,2 darabot. :( talán ez a baj h csokit eszem?vagy a gyógyszer nem segit akkor mit tegyek?? szerintem ha havonta 1x eljárnék kozmetikushoz egy arctisztitásra az javitana? + fogszabályó se ártana.. már van beutalom csak időpont kell.. :( az szerintem hamarosan meglesz. de akkoris most az arcom sokkal jobban idegesit h nemtudok ellene semmit tenni.. létszi segitsetek
2010. dec. 29. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:

igen a csokit(max fehércsokit ehetsz), magvakat, olajos cuccokat kerülni kell

Én is járok kozmetikushoz, sokkal szebb az arcom, szerintem ha járnál neked is szebb lenne :)

15/L

2010. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az fontos, hogy kerüld a zsíros, túlzottan fűszeres ételeket (chips, hamburger, pizza, csoki stb.). Sok folyadékot kell fogyasztani, esetleg ihatsz csalán teát, ez belülről tisztítja a szervezetet. DE ezek csak felületi megoldások. A probléma okát kellene megszüntetni. Én javaslom, hogy keress fel egy kozmetikust, aki tud segíteni a megfelelő, bőrtípusodnak megfelelő krémek, tonikok kiválasztásában. Az Ilcsi fekete szappan + csipkebogyó habkrémje amúgy elég jó pattanásos, problémás bőrre vagy az Eveline kozmetikum pure control sos termékcsaládja (ezt rossmannban tudod beszerezni, van belőle arclemosó, tonik és mattító krém. Kb. 800Ft darabjuk) [link]

De ne ezekkel kezd szerintem.


Még felkeresheted Tugyi Márta kozmetikust is (ő Bp. egyik legjobb szakembere). Ha írsz neki mailt, megadja egy nagyon jó bőrgygyász elérhetőségét, aki nagyon sok problémás bőrt megszépített már. Ez a mail címe: wellnessteam@t-online. Egy próbát megér szerintem.

2010. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat. majd megprobálok 1-2 dolgot. :)
2010. dec. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!