Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós kék hajfesték nem...

Tartós kék hajfesték nem létezik? 1 hete voltam fodrásznál, kék melírt csináltattam. Azt mondta a csaj, hogy tartós festék, erre 2. hajmosásnál már nyoma sem volt.

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 21:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Remélem ez az :)

én itt találtam

[link]

2011. jan. 2. 17:02
 12/13 Kaskötő Nikolett válasza:
Wella Koleston Perfect tutti jó tartós professionális hajfesték teszvesz egy csaj aki felhagy a fodrászkodással eladja minden ilyen festékét rendeltem énis 12-es hirdogénnel állat 0/88 a wella koleston perfectből a kék szin [link]
2012. ápr. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Schlichter József Sá válasza:

A féltartós színező a hajszálak külső felszínén telepedik meg, így elfedi a természetes hajszínt. Mivel természetes színre festünk, mindig 2 árnyalattal világosabb árnyalatot válasszunk, mert ha a kívánt árnyalatot választjuk, sötétebb színt kapunk. Röviden: Természetes szín + mesterséges szín = sötétebb árnyalat.


A tartós hajszínező maradandó változást idéz elő. Minden 4. hét után újraszínezés szükséges. 2 komponensből áll: a színezőből és az emulzióból. A két anyag keverési aránya különböző lehet, általában 1:2. Használhatjuk természetes színek vagy divatszínek előállítására, színfelfrissítésre, tónus erősítésére, nem kívánt színhatás elfedésére, korrigálásra. Hasonló munkafolyamatokra lehet tehát használni, mint a féltartós színezőket, a legnagyobb különbség, hogy ezzel már maradandó színváltozást hozunk létre. Különbség még az is, hogy 50 %-ban fedi az ősz hajat, és speciális esetekben 1-1.5 árnyalatvilágosításra is alkalmazható. Fontos tudni, hogy a dauer napján is alkalmazhatók, valamint hogy ősz haj kezelésére is használhatók. A hamvas árnyalat elfedi a sárgulásra hajlamos ősz hajat, és esztétikus színhatást eredményez. Szőkített hajaknál tartós színezővel (1,9 %) a komplementer hatás (színütés) figyelembevételével ellensúlyozni lehet a szőkítés hatására létrejött szőkítési alapokat (piros, narancs, sárga).

2017. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!