Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egy olyan tetoválást...

Szeretnék egy olyan tetoválást ami a Guns N' Roses iránti szeretetemet jelképezné. Miylen ötletek van?

Figyelt kérdés
én a november rain utolsó mondataira gondoltam a Don't ya think that you need somebody..... de nem tudom hogy nézne ki jól és hogy hol.
2011. jan. 2. 18:07
1 2
 11/15 Futaki.Bátor ***** válasza:

akkor talán nyakra? ott ha akarod el is tudod takarni(ha hosszú hajad van)pl így:

[link]

vagy akár lapockára:

[link]

2011. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Futaki.Bátor ***** válasza:

vagy talán a karod belső felére? ott el is tudod takarni, de azért mégis látod:)pl mint a csávónak a képen:

[link]

vagy ezt találtam még neten. szerintem ez is király:

[link]

remélem segítettem(:

2011. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha lehet, tennék egy javaslatot a helyet illetően. Mind nagyon szép és jó, hogy nem akarod, hogy a szüleid lássák, ez oké. De: 1. nem rejtegetheted örökké, előbb-utóbb fel kell vállalnod. 2. a szülők egy dolog, de nő vagy, vagy leszel, aki egyszer dolgozni szeretne (legjobb esetben) tegyük fel, hogy nem mekis dolgozó akarsz lenni, a munkáltató (főleg, ha komoly a munkahely) nem biztos, hogy egy nő karján szívesen fogadna egy tetoválást. Nem lebeszélni akarlak, csupán csak azt ajánlom, hogy gondold végig, hogy olyan helyre tetováltass, amit könnyen elrejthetsz. Soha nem tudhatod.

Tapasztalatból mondom, hogy lehet, hogy egy férfinál elnézik a tetoválást (bár ott sem mindig), de egy nőnél már kevésbé.

2011. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen igen erre én is gondoltam ezért nem szeretném feltűnő helyre
2011. jan. 6. 15:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Kész van már a tetkó?
2011. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!