Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pls. Help! Van valami tanácsotok?

Pls. Help! Van valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem a lában, és a seggem nagyon (értsd nagyon, nagyon) szőrös... a felsőtestem, hónalj sokkal kevésbé, de az első részem, nagyon is, (kb. mint egy 40 éves férfinak) ... és érdekelne milyen tanácsotok lenne, mit csináljak vele... barátnőmet nem zavarja, de engem igen... hogy tudnám őket mondjuk eltüntetni, halványítani, ritkítani... hasonlók... szívesen várom a tanácsaitokat! 14/F
2011. jan. 3. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz :)
2011. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Leborotválhatod, de attól csak megerősödik és gyakran kéne ismételni. A legjobb az lenne, ha legyantáznád. Menj el kozmetikushoz (nyugi már egyre több fiú jár, teljesen diszkréten végzik el) vagy kérd meg a barátnődet, hogy segítsen leszedni.
2011. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lábadat hagyd,mert kicsit fura lenne,az intim régióra én cukorpasztát ajánlanék.
2011. jan. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!