Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek áll jól a szőke haj?

Kinek áll jól a szőke haj?

Figyelt kérdés
Mármint nőknek. :)
2008. jan. 22. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Annak,akinek világosak a színei,tehát világos bőr,kék szem és világosabb barna haj.Sajnos a sötét szemű és hajú nőknek néha nagyon előnytelen,ha szőkére váltanak.Barna szemhez is lehet jó,de csak ha nem túl sötét a haj és a szemöldök.
2008. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

sztem elsősorban annak, aki természetesen szőke, vagy csak az idő múlásával barnult be


nem jó sötét bőrhöz, sötét szemöldökhöz, és nyolcvanéves nénikéknek (a hidrogénszőke már harminc felett is borzalmas... szánalmasak az ilyen kiszőkített szétsminkelt rózsaszínbe öltözött vén nyanyák, ne próbáljatok már meg hatvanévesen tizenhatnak látszani...)

2008. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem viszonylag sötét a szemöldököm, a bőröm közepesen sötét, a szemem meg világos és színváltós:D De szőke hajam van, igaz nem világos szőke, de jól áll:D
2008. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem sötét a szemem, a szemöldököm, és ha nem szőrteleníteném magam sehol, akkor igen erős, sötét színő lenne a szőröm. A bőröm nem a legvilágosabb, de nem is nagyon sötét. most a közép barna színű hajam van. régebben voltam már szőkés, igaz az olyan melír féle volt csak! :))

Csak nagyon tetszett / tetszik... :DD

2008. jan. 26. 09:09
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
sötét bőrű, szemöldökű és hajú nőknek nem áll jól a szőke haj.
2008. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
négereknek biztos nem áll jól :) sötét szeműeknek is állhat jól, nekem pl. nagyon sötétbarna szemem van, szinte fekete, eredeti hajam se világos, de a bőröm viszont eléggé fehér :S, szemöldökömet kozmetikussal festetem világosbarnára, a jelenlegi hajszínem pedig világosszőke,.. a visszajelzések szerint jól áll.. :) úgyhogy nem csak a kék szeműeknek jó :), de a megfelelő színárnyalatú, sötétebb szőke haj is tud jól állni egy kicsit sötétebb bőrűnek.. de azért.. na igen :)
2009. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
68%

Az hülyeség hogy akinek sötétebb a bőre,szeme,haja,szemöldöke annak nemáll jól a szőke haj.Magamon tapasztaltam hogy ez enm így van.Nekem sötétbarna a szemem.barna a szemöldököm hajam stb.és szőkére festettem be.Már nagyon sokan megdicsérték hogy nagyon jól áll,szerintem is :)

Jó persze akadhatnak olyanok akiknek nemáll jól.De azért írtam nektek,lehet segített,lehet nem :)

2009. júl. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Nem csak kék szemhez illik a szőke haj...

Nekem sötét zöld szemem van... és sokan mondtak hogy naon illik a szőke.. és sztem is :D

Ám naon barna bőrhöz én se tom elképzelni :D

2009. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kérező! az teljesen más ha sötét bőröd van barna hajad és van benne szőke melír az természetesen jól áll :) de a teljes szőkében már nem vagyok olyan bíztis :/ de ha tényleg nem annyira barna bőröd és jó a fodrászod nem teljes szőkére de szőkés árnyalatúra festheted a hajad :D
2010. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem fekete most a hajam és énis kiakarnám szőkíteni. Elég világos a bőröm és ilyen szürkés szememvan. Csak nem vagyok benne biztos hogy jólállna, attól félek hogy sápítana! Szerintetek ki szőkítsem vagy maradjak fekete?
2010. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!