Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ismertek a szép bőr megőrzése és a ráncok megelőzése érdekében?

Figyelt kérdés

16éves vagyok még viszonylag szép a bőröm és ezt meg is szeretném őrizni.Viszont nem szeretnék még krémeket,drága pakolásokat használni,valami természetes dologra gondoltam.

Ami még fontos nagyon ritkán sminkelem magam,alapozót meg egyáltalán nem használok.


2011. jan. 8. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs, de én is kíváncsi vagyok rá :)


egyébként szerintem házi pakolásokat simán tehetsz rá, azzal nem ártassz neki. :)

én sem használtam alapozót eddig egész életemben, és valószínűleg nem is fogok úgyhogy nagyon jól teszed.

2011. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link] ?img=2#kepgaleria



2 oldalt találtam hasznos tanácsokkal

2011. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gránát alma....meg kell enni...és még a rákos sejteket is lebontja
2011. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,nagyon jó tippek vannak a linkekben:)

jöhet még minél több:D

2011. jan. 8. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok dohányzás gyorsítja a bőr öregedését, ha tudod, akkor kerüld ezeket a füstös helyeket. Ápold rendszeresen az arcodat, a hidratálás is segít késleltetni a ráncokat.
2011. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!