Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből barna? Másabb...

Feketéből barna? Másabb kérdés mint a többi, bővebb lenn.

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy a héten megyek fodrászhoz (nem itthon akarom megcsinálni) fekete hosszú hajam van és elég erős és dús de nagyon félek hogyha kilesz szívatva a fekete(barnát szeretnék majd) tönkremegy? Növesztem és nem nagyon szeretném levágni.. :S

Szóval a kérdés :) : Nagyon tönkre megy majd? Azt hallottam hullik majd meg nagyon elroncsolja a szálakat..

Köszi előre is a válaszokat.


20/L


2011. jan. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha leszívatod az teljesen megöli a hajat. Én is így jártam szinte teljesen kezelhetetlenné vált. Szerintem, ha normális a fodrász akkor ő sem fogja javasolni :) esetleg ad valami tanácsot hogyan lehetnél feketéből barna, kevesebb károsodással.
2011. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szétszedi teljesen a hajad...nekem szabályosan ilyen gumiszerü lett tőle...tört le szó szerint az egész ahogy végighuztam az ujjam a végén...durva volt...honapok alatt jött rendbe ugy ahogy...

én ugy csinálom...hogy alapjáraton kidobja picit a festéket a hajam...és elkezdtem most meg nem mondom milyen márkáju de nagyon sötétbarna hajfestéket használni..ugyan még sötét vagyok és inkább fekete...de azért sokkal természetesebb...sőt..fénybe olyan szép vörösesbarna szine van:) igaz...sokszor kell festeni, talán egy évig akár h lássak valami joval barnább eredményt...de soha többé nem szivatnám le semmi pénzért...pedig profi szalonba csinálták és annyi haj, meg fej meg lópikula ápolót tettek rá...meg mondták is h ne, mert tönkrevágja teljesen, de én csak azértis...(amugy unokatesom csinálta...ezért kénytelen volt:))

22L

2011. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úúúúú hát ez remek. Pénteken megyek..:D :S bevagyok tojva rendesen :S Köszönöm a válaszaitokat.:)
2011. jan. 11. 11:44
 4/4 A kérdező kommentje:
jöhetnek még tapasztalatok...:)
2011. jan. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!