Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Májfolt, szeplő, bőrfehérítő...

Májfolt, szeplő, bőrfehérítő krém. Lady stella. Ti használtatok már ilyet? Lehetnek mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Könnyű krém, amely hatékonyan védi a bőrt az UVA illetve UV sugarakkal szemben, így megelőzi a túlzott pigmentáció folyamatának súlyosbodását. Természetes gyógynövénykivonatokat tartalmaz, amelyek csökkentik a melanin-szintézist. Az Alfa-hidroxi-sav hatására csökken az epidermisz vastagsága, ezáltal a melanin felhalmozódás is. Világosít, egyensúlyba hozza a bőr tónusát valamint csökkenti a sötét foltok megjelenését.


Alkalmazása: naponta kétszer kenjük a kezelendő bőrfelületre. A termék rendszeres használata elhalványítja a májfoltokat illetve a szeplőket. A krém fényvédő anyagot is tartalmaz és hidratáló hatású.


2011. jan. 13. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Jónak hangzik,próbáld ki szerintem.Nem hiszem,hogy mellékhatása lenne,ezek a krémek a pigmentfelhalmozódást "robbantják" szét.
2011. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)



csak félek, mert az egész arcomra kenem, és azt írja h a felső hámréteget véknyítja..... .hm.. mindegy.... cél érdekében bármit....

2011. jan. 14. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod,a hámréteg 5 rétegből áll és a törvény nem enged olyan krémet ami a 3.-ig lejutna,ilyen esetekben.
2011. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :D Akkor nem félek, hogy leeszi a bőröm felső rétegét D Amúgy olyan citromos illata van
2011. jan. 15. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,mert akkor a citromot használhatták,mármint a savat.Ha megfordítod akkor el tudod olvasni,mit tartalmaz nagyobb mértékben,de én még mindíg azt mondom amit lakossági célra fejlesztettek ki,nem roncsolhatja a bőrt.A húzósabb tényleg többrétegű használatot csak kozmetikus és bőrgyógyász végezhet itthon.
2011. jan. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Igen... egyesével beírtam az alkotóelemeket... káros anyagként főleg allergiát keltő anyagokat láttam benne, mert van benne szintetikus anyag sajnos... ( szándékosan mérgeznek minket - pl fogkrém a fluorral ) Akit érdekel olvassa el ezt a könyvet feltétlenül, ha meg akar érteni bizonyos dolgokat.



Aryana Havah: A bennem élő reptilián

2011. jan. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!