Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete vagy barna hajata...

Fekete vagy barna hajata válasszak?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok.Nagyon tetszik a fekete haj,már volt anno ilyen szinű,csak akkor nagyon rossz frizurát vágattam hozzá.Sokan mondták,hogy jól áll.Most sötétbarna,de ezzel a hajjal olyan "szürkének"érzem magam.

A fekete talán jobban kiemeli az arc vonalait,karakteresebbnek hat az arc.

Vagy ez most nagy hülyeség?:))

Zöld szemhez szerintetek jól áll?(Azt most ne vegyük figyelembe,hog káros:( )

Fiúk!Sötétbarna vagy fekete?(Csak a kettő közül válasszunk,tudom van akinek a szőke ,vörös tetszik,de az nálam nem nyerő)


2011. jan. 14. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Fekete , de mondjuk ez nem a hajszínen múlik , szóval ha látok egy csajt akkor nem a haja miatt döntöm el , hogy most tetszik-e vagy sem.
2011. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze ez alap,hogy nem,hülyeség lenne ha azt mondaná az ember,hogy csak a szőke vagy fekete hajú lányok jöhetnek szóba.De azért mindenkinek van egy szín,amihez talán jobban húz a szive.

Nekem pl. a sötétbarna hajú pasik tetszenek,a párom mégis szőke;)

2011. jan. 14. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok nekem igazából jobban tetszik a sötétbarna, de a fekete is jóó nagyon. :)
2011. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
szerintem barna. a fekete nyáron ront a hangulaton szerintem, nyáron jobban tetszik, de még akkor is barna
2011. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm..most(még)én is jobban hajlok a barna felé
2011. jan. 14. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen barna. Eddig még nem sok nőt láttam, akin tetszett volna a fekete haj.
2011. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
télen a fekete haj a nyerő főleg ha zöld a szemed:) nagyon kiemeli!... főleg ha tussal kihúzod:) A barna hajjal én is szürkének érzem maga, de az sem rossz végül is... de azt majd inkább nyáron amikor színesebb minden:)
2011. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,mindíg tust használok;) Köszönöm a véleményeiteket!:)
2011. jan. 14. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!