Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges sötétbarna hajból...

Lehetséges sötétbarna hajból szőkítés nélkül idővel, FOKOZATOSAN világosbarnát csinálni?

Figyelt kérdés
A szőkítést mindenképp szeretném elkerülni. Olyasmire gondoltam, hogy mondjuk havonta sötétszökség árnyalatú festékkel festetném, vagy ilyesmi..Egyszer már sikerült a feketét így kivilágosítanom(hosszú hónapok alatt), csak voltam olyan idióta, hogy utána hirtelen felindultságból vörösre festettem..Régen lehetett kapni ilyen szőkítő sprayket, amikben néhány% hidrogénperoxid volt, ezzel elég jó eredményt értem el, és nem is roncsolta szét a hajamat. LÉtezik még ilyen?TUdnátok márkát írni?
2011. jan. 15. 22:39
 1/2 A kérdező kommentje:
sötétszökség= sötétszőkés:D
2011. jan. 15. 22:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem láttam mostanában ilyen sprayt, de az avonnak van szőkítő krémje ami szintén ilyen gyenge szőkítőt tartalmaz.

Az hogy mindíg világosabbra fested beválhat hosszú távon, de a hajad töve mindíg világosabb lesz.

Léteznek ún. hajradírok, festékeltávolítók amik nem károsítanak. Azt ígérik hogy eltüntetik a hajfestéket, de nekem pl a feketét csak rézvörösre szedte le és az is visszasötétedett valamennyire. De egy próbát megér. A fekete azért erősebb mint a sötétbarna. Lehet rajtad többet segít.

2011. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!