Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatal lánynak van szüksége...

Fiatal lánynak van szüksége bőrfeszesítőre?

Figyelt kérdés

Van ez a bőrfeszesítő krém. Namost nekem teljesen feszes az arcbőröm, nincsenek ráncaim 20 éves vagyok. Az érdekelne, hogy ettől a kimondottam bőrfeszesítő krémtől jobban néznék ki ? Jobb lenne, mint a standard bőrhidratáló ? Megérné használni ?


[link]


[link]


2011. szept. 7. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan használhatod.

Én 18 éves koromtól használok ilyen krémeket, mindenki mondta hogy minek, hülye vagy, stb.

Azóta eltelt 13 év, még mindig nincs egy darab ráncocska sem az arcomon, szememen, szóval most lehet hülyézni.. :-)

2011. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értelek, de van értelme ? Nem árt biztosan nem. De előre eltünteti a leendő ráncokat is ?


Az érdekelne, hogy van-e látványos hatása. Tehát ránézésre jobb-e az arcbőr.

2011. szept. 7. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

16:26


Én 35 éves férfi vagyok és soha életemben nem használtam semmilyen kozmetikumot sem és még sincsen egy darab ráncom sem. Na, erre varjál gombot !

2011. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs értelme. Előre meg pláne nem tünteti el a ráncokat ! Ha akarsz használj bőrtápláló vagy vitaminos arckrémet fényvédő faktorral.


Ha nem akarsz ráncokat ne dohányozz, igyál sok vizet ( kimossa a szervezetedből a méreganyagokat ) aludj sokat ( alvás közben regenerálódik a szervezet ) és ne menj ki a napra vagy szoliba fényvédő nélkül.


Egyébként elárulom neked, hogy a ráncosodás elsősorban a genetikán múlik. Nézd meg anyukádat/apukádat és kb. te is úgy fogsz megöregedni mint ők.


37/N vagyok és csak a szemem körül van néhány nevetőráncom és mindenki 30-nak tippel. Nem teszek semmit érte, teljesen prosztó krémekkel kenem az arcomat de szerencsések a genetikai adottságaim.


Egyébként szerintem nem kellene ennyire félned az öregedéstől. Tapasztalatból mondom, hogy jobban érzem most magam, mint 20 évesen és néhány ránc csak karakteresebbé teszi az ember arcát !

2011. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok megint: Szerintem nincs nevetségesebb annál amikor öregedő nők mindenáron fiatalosan akarnak kinézni és önmaguk paródiájává válnak.
2011. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!