Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes befektetni egy ghd...

Érdemes befektetni egy ghd hajvasalóba?

Figyelt kérdés
most egy remington shine therapy, ilyen világoskék színűm van, ami a nagyon göndör hajam is kiegyenesíti és következő hajmosásig úgy is marad, szóval kb 3naponta (hajmosások után) vasalom a hajam. 180 fokon használom, ez nem a legkevésbé meleg, de nem is a legmelegebb rajta, de mégis nagyon törik tőle a hajam, pedig minden rá van írva hogy 70%kal kevésbé káros meg ilyenek. És ezért nemtudom, hogy az én hajam ilyen érzékeny, vagy érdemes lenne vennem egy GHD-t, ami ugye kb mindenki szerint a legjobb, de nemtudom az mennyire roncsolná a hajam. Mert mondom a remingtonnal csak az a baj hogy nagyon törik tőle a hajam, pedig használok hővédőt is :S
2011. jan. 19. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A shine therapy-t kivonták a forgalomból, mert az avokádós cuccot beleégeti a hajba, ami ezáltal sokkal jobban roncsolódik. Ezt a fodrászomtól tudom, ők remingtont használnak az üzletben. Szerintem mindegy milyen vasalót veszel, a mostaninál nem lehet rosszabb.

Sajnálom, h sikerült egy ilyenbe belefutnod.:( Azért elég gáz, h mikor kitalálják a vasalót, erre nem gondolnak...

2011. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úristen ez igaz? Pedig mielött megvettem csak jót olvastam róla! És tényleg szép fényessé teszi a hajam csak hát látszik hogy nagyon roncsolja :S
2011. jan. 19. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!