Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag milyen hatásos módszer...

Házilag milyen hatásos módszerek vannak pattanások ellen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pakolásora. 28 éves vagyok eddig ritkán voltak pattanásaim,de sajnos mostanában egyre tőbb van .És ami még zavaróbb hogy elég nagyok . Mit tehetnék ellenűk? Csak házi érdekel , vagy esetleg valami amit lehet kapni olcsón.
2009. márc. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt a gondom,és kiderült,hogy a hormonháztartásommal van a gond!Amúgy minden reggel megmostam babaszappannal, vettem clean and clear spot-ot, és a legtöbbet a szoli segített!
2009. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja!És persze a hormonrendszeremet is kezelik mellette,hogy ne jöjjön ki több!
2009. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet ,h furcsán fog hangzani,de én un.,,élesztőkúrát" szoktam alkalmazni.Ez abból áll,hogy a fele élesztőt minden este (miután lemostam az arcomról a sminket)felhigítóm egy pici vízzel,de tényleg épphogy egy kicsivel,vagy tejjel hogy krémálllagot kapjak;bekenem vele az arcomat és pakolásként kb.5-7 percig rajthagyom.Utána természetesen lemosom és bekenem a bőröm hidratálókrémmel.Az élesztő másik felét pedig egyszerűen megeszem:) nekem sokat segített!! sok sikert
2009. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mimcsii ***** válasza:

vegyél teafa és kénszappan(kb 600 ft a kettő)

reggel és este mosd meg vele az arcod és kend be utánna krémmel,mert nagyon szárit

nekem maximálisan bevált:)

2009. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kend be esténként az arcod háziszappannal és reggelre mosd le igy láthatóan kevesebb lesz.Ne egyél túl sok csokit,sajtot,pattogatott kukoricát és semmilyen zsiros ételeket.
2011. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy a szervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1) Lassari paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft. Éjszakára kenni hetente 2-3-szor.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft. (és nem 1400 Ft mint a gyári)

4) Aspirin maszk [link]

5) Paleolit étrend: [link]

2013. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!