Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajra mit ajánlanátok?...

Göndör hajra mit ajánlanátok? Szeretem, hogy göndör, csak szép fürtöket szeretnék. : )

Figyelt kérdés
Nem akarom vasalni...csak az a baj, hogy mivel úszni járok edzésre, értelemszerűen így sokat kell mosnom, és a régen göndör hajam most néha már alig göndörödik...vagy nem szépen...csak 2.-3. napjára, amikor már újra ezdés...itthon diffúzert is használok :S mit ajánlanátok rá? előre köszönöm!
2011. jan. 22. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Göndörítő hab? Garnier?
2011. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megvolt...és nem :D
2011. jan. 22. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Naa, hát én úgy szoktam, hogy vizesen kifésülöm, óvatosan, aztán előre hajtott fejjel kézzel jól kinyomkodom belőle a vizet. Teszek rá hajhabot, szintén előre hajtott fejjel, jól belenyomkodom :D aztán hideg levegős diffúzoros hajszárítóval félszárazra szárítom, és így hagyom magától megszáradni :) Ettől nekem nagyon szép hullámaim lesznek :D
2011. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :) megkerdezhetem milyen hajhabot hasznalsz? Marka? Sima vagy gondorito? :) meg emellett gondorito nivea sampont hasznalnek..:) koszi! :)
2011. jan. 22. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!