Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen orvoshoz kell menni ha...

Milyen orvoshoz kell menni ha valaki nagyon szőrös?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek a hasán is dús fekete szőr van és már zavar.

Gondoltam, hogy megmondom neki, hogy elmehetne orvoshoz, mert szerintem ez nem normális.

Vagy csak ilyen fiatal korban ilyen? Később majd megváltozik?

16 éves.


2011. jan. 24. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát javulni nem fog... Nőgyógyászhoz kéne mennie, hormonprobléma. Viszont nem egyedi. Szerintem ha legyantázza, probléma megoldva. Felesleges egy csomó hormont szednie, amitől meg 1000 más baja lesz majd.
2011. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én először háziorvoshoz mennék, ő minden bizonnyal tudja, hogy hová kell továbbküldeni. Valóban, hormonprobléma lehet, h nem biztos, h ezen pont a nőgyógyász fog tudni segíteni.

Viszont ha elmondod neki, légy tapintatos! Hangsúlyozd, h az ő egészsége érdekében szeretnéd, ha kivizsgáltatná magát.

2011. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz.
2011. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, aztán ha egyet ért a probléma súlyosságával, akkor ad beutalót az endokrinológiára.
2011. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyáltalán milyen csaj az, akinek szőrős a hasa, és nem borotválja, nem epilálja hanem úgy egyáltalán nem tesz ellene semmit?


Mellszőre nincs?

2011. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!