Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet Pécsett oxy reload-o...

Hol lehet Pécsett oxy reload-ot kapni?

Figyelt kérdés
Évekig feketére volt festve a hajam, amit meguntam és világosbarna akartam lenni. Otthon leszívattam (december elején) egy kíméletes loreal szőkítővel (mivel fodrászok nem nagyon akarták elvállalni mert hogy leég a hajam!!!), hát narancssárgásra le is szedte, erre festettünk egy világosbarna festéket, de pirosas vörös lett a hajam. Megijedtem és rámentem egy középbarna festékkel. Na most ezt viszont túl sötétnek találom ls ahogy minél többször mosom és kopik a festék egyre vörösesebb a fénye. A világosbarna festék nem fogná be, azt tudom, ezért gondoltam az oxy reloadra, úgy hallottam az nem károsítja a hajat, mert leszívatni megint nem szeretném, szép hosszú és azért az első se használt neki, azóta is pakolást használok hogy ne töredezzen!
2009. febr. 4. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!