Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna, szőke, sötétszőke,...

Barna, szőke, sötétszőke, vörös, lila, pink melírozott a hajam. Milyen látszatot kelt? (Budapesten élek - sztem már ez is számít)

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy hány éves vagy.

Őszinte leszek veled, az első benyomásom egy ilyen hajjal rendelkező kamaszlányról, hogy feltűnési viszketegsége van és nem igaz, hogy senki nem szól neki, hogy ez nem nőies, hanem riasztó és túlontúl figyelemfelkeltő.

Ha idősebb 30-40 körüli nő visel ilyet, akkor ugyanez, hogy nem hiszem el, hogy nem tudott megkomolyodni és, hogy miért így akar fiatalnak látszani, hiszen nem is öreg.

Ha huszonévest látok ilyen hajjal akkor pedig azt gondolom, hogy még mindig nem nőtt fel.


Persze ez nem vélemény, csak egy első benyomás, ami akár 2 váltott szó után megváltozhat, nekem semmi bajom az emberekkel, néha a piercingek és fültágítók megijesztenek, de abszolút nem vagyok előítéletes, szóval remélem nem voltam bántó :)

2011. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem voltál az. :)

23 éves vagyok, örök optimista, mindig vidám, kedvenc színem a pink.

Nem a feltűnés miatt viselem ezt a hajszerkezetet, hanem mert tényleg így érzem jól magam, de kíváncsi voltam, hogy más mit gondol erről... Sokaknak sok lehet, vagy tényleg riasztó, de ha valaki elbeszélget velem, általában jó benyomást keltek. Masszőrként dolgozom, sok emberrel kerülök kapcsolatba, rossz visszajelzés nem volt. Fodrászom kedvenc mondata: "Az biztos, hogy nem fogsz szembejönni magaddal... " :)

2011. jan. 24. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Na látod, ez alapján a pár sor alapján máris nem ezt gondolnám, hanem azt, hogy kedves egyedi lány vagy, aki fiatal kora ellenére dolgozik :)
2011. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. jan. 24. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznék egy képet, mert ennyiből nézhet ki tökjól, de lehet rettentő ízléstelen is. Nem bántás akar ez lenni, csak ebből tényleg nem tudom megmondani, mit gondolok róla. :)
2011. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Adok képet, de ez nem adja vissza a valóságot, mert a tenger leszedte az összes pinket és lilát. Egy-két helyen látszódott, de már nem annyira. Azok a tincsek, amik lilák és pinkek voltak, itt is vörösek lettek.. :)

[link]

2011. jan. 25. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem tökjó. ^^
2011. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)))
2011. jan. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!