Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron szőkítve volt a hajam...

Nyáron szőkítve volt a hajam napi szinten 3x-4x vasaltam és most befestettem barnára már 3 hónapja és napi szinten 1x vasaltam. Most hogy így nemvasalom úgy kb hány hónap mire megnő olyan szép hosszúra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most eldöntöttem hogy nemfogom vasalni se festetni csak összekötni mert megszeretném növeszteni úgy hogy legalább mell alattig érjen.Most hogy így nemvasalom úgy kb hány hónap mire megnő olyan szép hosszúra?
2011. jan. 25. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hát most meddig ér a hajad? úgy számold hogy átlagosan havonta 1 centit nő a haj
2011. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát a kulcs csontom alatt van egy 2-3 cmvel
2011. jan. 25. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
háát akkor olyan 1 év kb
2011. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] egész pontosan idáig ér.
2011. jan. 25. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mivel mindenféle tortúrának kitetted eléggé lassan és szenvedősen fog megnőni. Ajánlom a Bánfi hajszeszt és hajvasaló letételét. JA és minimum a töredezett részek levágása. Ha nics akkor 1-2 scenti sem árt.
2011. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lett belőle levágva de azóta nemigazán nő
2011. jan. 25. 20:36
 7/7 mazsool ***** válasza:
ricinusolaj a csodaszer:D
2011. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!