Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy hónap mulva lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap mulva lesz az esküvőm és nincs még ruhám. Linkeltek szép ruhákat? Mert fogalmam sincs hogy milyen lehetne.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem szeretnék nagy fehér abroncsosat. csak polgári lesz és utánna itthon nálunk partyzunk. van egy 15 hónapos kisfiam is úgyhogy még hozzá is ugrálnom kell, tehát abroncsos kizárva. fehéret szeretnék de gőzöm sincs hogy mi az ami illene még esküvőre.
2010. aug. 7. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

[link]


Ez az első. itt (mivel szerintem ezek főleg tengerparti esküvőre vannak kitalálva sok az abroncs nélküli, vannak diszesebbek, egyszerűbbek, szerintem elegánsak és szépek, de ugyanakkor kényelmesek is)


A következő linkek is ugyanerről az oldalrol vannak, de a collection menüpontból a maggie sottero mappában.



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyébként, ha jól tudom (irja a store locatornál), Magyarországon a Golden Rose szalonban (Bp., Teréz krt 32 asszem) árulnak ilyen "márkát".

Majd küldj egy képet, végül milyet választottál.

Sok boldogságot!!!

2010. aug. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

(előző vagyok)

itt a golden rose linkje is

[link]

2010. aug. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt gyönyörű abroncs nélküli modelleket láttam, de képet linkelni sajnos nem lehet:


[link]

2010. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szép és olcsó ruháik vannak, a honlapon borzalmasak, de élőbben meseszépek a ruhák, és rengeteg van.

Sokan leszólják, mert van egy "szalon" az ázsia centerben, na ott aztán rengeteg gyönyörű ruha van. Én ma megyek ugyan a másik szalonba, kicsi a hely az ázsiában ezért nem ott próbálok...

Sok boldogságot

2010. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!