Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor rákenhetem az...

Most akkor rákenhetem az élesztőt az arcomra vagy sem?

Figyelt kérdés

Ha vannak itt kozmetikusok akik értenek hozzá,az ő válaszukat várom.....de jöhetnek a tapasztalatok is.

Elég pattanásos a bőröm,ilyen nagy gümők is ki szoktak jönni,amik fájnak is.

Azt hallottam az élesztő jó...meg kell inni vagy rákenni az arcra.

De meginni nem tudnám,gusztustalan.


2011. jan. 27. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó rá, ezt kozmetikusként mondom, rengeteg H és B vitamin van benne. Csak higítsd valamivel, tejföllel vagy natur joghurttal. Használd heti 1szer 2szer, biztos meglesz az eredménye. Kb 20 percig hagyd fent azt arcodon. :)
2011. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet inni és az arcra is lehet kenni.Nekem az utóbbi időben a homlokom tele lett nagy fájdalmas pattanásokkal pedig eddig alig volt.Elkezdtem élesztőt enni,de nem csak egy csipetet mert az semmit nem segít,eddig csak egy kicsit ettem minden nap.Kb.napi 1 dekát kell kis vízzel elkeverni és meginni,semmi bajod nem lesz tőle és nekem ez segített.
2011. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húúú...két különböző vélemény...Kösz szépen,hogy válastoltatok.Nem merem meginni...nagyon büdi.Megpróbálom a rákenős módszert.Még egyszer köszi a tippet és a válaszokat.
2011. jan. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!