Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztőt mivel kellene...

Az élesztőt mivel kellene összekevernem?

Figyelt kérdés

Élesztős maszkot szeretnék csinálni, de hogy lehet úgy kikeverni, hogy massza legyen, ne folyékony? Most csak egy nagyon kevés mézet kevertem hozzá, eleinte azt hittem kevés lesz, mert az élesztő teljesen száraznak tűnt, ahogy "kevergettem". De egyszer csak megőrült, és a végén teljesen folyékony lett. Masszának egyáltalán nem nevezném :S

Utánaolvastam neten, de mindegyik recept úgy hangzik, hogy csak még folyékonyabb lesz a végeredmény. Tejszínnel kell elkeverni pl.

Ti hogy csináljátok? Ha csináljátok? :)


2011. júl. 2. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy kis teljes kiőrlésű liszttel vagy búzakorpával szoktam még folyadékon kívül elkeverni
2011. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Jó ötletnek tűnik.

Sima liszten én is gondolkoztam (az van itthon), de nem tartottam túl jó ötletnek.

Zabkorpám van itthon, azt múltkor belekevertem, de lepotyogott az arcomról :) Talán porítanom kellene valahogy.

2011. júl. 2. 02:18
 3/4 anonim ***** válasza:
egy kicsi élesztő darabra pár csepp tejet! nagyon keveset kell tényleg hogy ne legyen folyós!
2011. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevés mézzel el kell keverni az élesztőt,majd hűtőbe kell tenni ahol megkeményedik és úgy vidd fel a bőrre. Nem tartom jó ötletnek a lisztet.:S
2011. júl. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!