Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha világosabb hajat szeretnék...

Titi92 kérdése:

Ha világosabb hajat szeretnék és veszek egy vörös hajfestéket és hozzá 6%os oxit, akkor hogyan kell alkalmazni a kettőt? Bele keverni a festékbe az oxit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

ne csináld. alap szabály, világosításhoz csakis forász. bármilyen más, azonos vagy sötétebb árnyalatú hajszínnel kísérletezhetsz otthon.



valószínűleg el fogod cseszni és narancssárga hajad lesz. (ezt előre borítékolom 99%os bizonysággal)


ha olcsón akarod megúszni nézz utána a fodrásztanulók gyakorlati óráinak és menj be. ott megcsinálják.


28 N

2011. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz narancssárga a hajad, ahhoz a festéknke kellene sz/rnak lennie:)

Ha világosabbat akarsz (élénk piros, v narancssárgás vörös), 9%-os oxit vegyél, a 6-os nem lesz elég.

És igen, borítsd össze a kettőt, és keverd 1-2 percig, aztán vidd fel fésűvel. Én magamnak szoktam csinálni, de még sosem lett belőle bajom...

Arra figyelj, hogy milyen arányban írja a festék az oxit - van olyan festék is, amihez nem 1, hanem 1.5 tubus oxi kell!

2011. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

palette deluxe tűzpiros--->ez a hajfesték lesz, nekem a palette minden beválik, és akkor ehhez 6 vagy 9 %-os oxi kell? mert ugyebár ez a nagyobb dobozos...

és a hajfestékből 2 doboz kell.

2011. jan. 28. 20:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja az ilyenekhez van oxi, le is van írva, hogy kell összekeverni, nyugi :) Azt hittem, fodrászkellékesről beszélsz, mert ahhoz nincs oxi, hanem külön kell venni, meg leírás sincs mellé :)
2011. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De ha a palettén kívűl veszek még egy 6%os oxit akkor naracs lesz a hajam?

Mert mert festettem hasonlóval, csak az londa volt és nem lett tőle világos...

2011. jan. 29. 16:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy ráboríts még 1 oxit, kimarja a hajadat. Ha veszel egy 9%-os oxit és azt borítod hozzá az EREDETI helyett!!! akkor úgy jó lesz szerintem. Pl. hugom középbarnáról akarta répaszínűre festeni, és neki is a bolti festékhez vettünk egy 9-es oxi mer a bolti semmit sem hatott, de úgy jó lett.
2011. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!