Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép a hajam vagy...

Szerintetek szép a hajam vagy ez már túl hosszú?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. jan. 29. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Szép, egészséges, meg minden... de nekem akkor se tetszik. Olyan semmilyen. Csak lóg. Nálam derék-csípő hossz az nagyon bejövős, annál hosszabb... neeeeeeem. :/
2011. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, egészséges és fényes. Mondjuk nekem még jobban tetszene kb.10 cm-rel rövidebben.
2011. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
A hajad gyönyörű.. de tényleg már nagyin hosszú, vágathatnál belőle egy kicsit akkor is nagyon szép lenne mert így tényleg csak úgy van..
2011. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
gyönyörű a hajad!!!!! még nem láttam ilyen szépet!!! egyszerűen gyö-nyö-rű!!!! csak nekem már túl hosszú, mióta növeszted?
2011. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már 10 éves korom óta és most vagyok 25.
2011. jan. 29. 20:14
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Meseszép hajad van! Egyszerűen gyönyörű!:) :)
2011. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg semmilyen. Ez annyira gyerekes egy nőn..csak lóg a haj , aztán szevasz.Persze szép.
2011. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép. Fényes és tök jó a színe. Természetes? Egyáltalán nem túl hosszú. Nekem a túl hosszú a térdig érőnél kezdődik, de az is egyénfüggő. Láttam képeket gyönyörű vádliig érő hajakról, meg is irigyeltem őket. :)

Engem nem érdekel mit mondanak mások, hogy gusztustalan ami derékig érőnél hosszabb, stb... Az enyém a tiédnél kb. 5-10 centivel hosszabb, igaz teljesen másmilyen, mert sötétbarna, nagyon vastag és hullámos. De nekem tetszik, nem nagyon izgat mások véleménye, pláne látatlanban, mert élőben soha senki nem mondta még, hogy ronda lenne, sőt. Gondolom te sem tudod anélkül kibontva hordani, egy nap legalább 6x ne mondanák vadidegenek, hogy milyen szép. XD

Nem ismered véletlen a www.longhaircommunity.com-ot?

2011. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szép,szép,csodás, csak unalmas. Meg nekem egy pöppet hosszú. :)
2011. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
minusz 10-15 centi és szerintem az lenne az álomhaj :O
2011. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!