Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép a hajam? KÉP LENT

Szép a hajam? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a hajam. Viszont ma már nézem, hogy a tépett, lépcsőzetes, egyenes és rövidebb haj a divat, és a népszerű. Nekem viszont csak simán van vágva, hosszú (derékig ér)és hát olyan göndör/hullámos is meg nem is. Tehát épp az ellentéte annak, amit írtam. ÉS még valami: szerintetek nem néz ki kicsit hülyén, hogy felül szép göndör, viszont alul majdnemyhogy egyenes? Egyáltalán bejön nektek az ilyen frizura?


2011. okt. 30. 15:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Le ne vágasd, sokan a két kezüket összetennék érte... (köztük én is!)

Ne csinálj vele semmit (úgy értem vasalás, stb...)!

2011. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön és nagyon tetszik, ne érdekeljen, hogy mi a divat, ez jól áll neked.


A kép elég rossz minőségű, de azon úgy tűnik, mintha kicsit száraz lenne, ápold valamivel ami fényesebbé teszi. Természetesen ha nincs ilyen problémád és csak a kép miatt tűnik úgy, akkor nem szóltam.


Én fix, hogy nem nyúlnék hozzá.

2011. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a hajad, az enyém is elég hasonló. Én is sokszor érzem, hogy pár ember "maradinak" tartja a hajamat, de nekem nagyon tetszik. Miért kéne olyannak lennie, amilyen mindenki másnak? Nekem éppen ezek a szar kis 16 cm hosszú, egyenes mintafrizurák nem tetszenek - a tiéd ellenben korona, tényleg a fej dísze. Mellesleg szerintem hullámos hajban a vállig érő nem néz ki, mert nem érvényesülhet a hullám szépsége ilyen rövidségben. A felül göndör, alul egyenest nem értem. Ezt a tiédről írtad? nekem nem tűnik olyannak.
2011. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szép a hajad, ilyenbe minden fiú szívesen beletúrna, és szagolná a finom illatát... Én is :)
2011. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
Legyen eszed! nehogy eszedbe jusson szaros divatok miatt egy ilyen hajat elcseszni! ez olyan mint hogy bemagyarázzák hogy a gebéket szeretik a fiúk/férfiak holott....
2011. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Igen, valóban száraz a hajam, jól látod :D Utána is nézek, van-e valami jó megoldás rá. Igen, az enyémre gondolok. Ha a képen megnézed, az alsó réteg sok helyen csak épphogy egy icipicit hullámos. Lehet, csak nekem tűnik így :D
2011. okt. 30. 15:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

úristen nehogy levágasd, nagyon szép hajad van! ha lépcsőzetesre vágatnád, meg megszedetnéd, úgy megbánnád hogy csakna. nem úgy állna mint az egyenes hajúaknak.

osztálytársamnak is nagyon szép göndörhaja van és akárhányszor megszedette elrontották neki és összevissza állt. most már csak egyenesen van vágva és nagyon szép neki. hagy így!

2011. okt. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Imádom a hajadat! Nekem is derékig ér, de az enyém egyenes, és nem tudom ilyen szép hullámosra megcsinálni, mert pár óra múlva teljesen kiegyenesedik. Én semmi pénzért nem vágatnám le, szeretem, hogy ilyen hosszú. A rövid haj nem tetszik, nekem (szerencsére) nem is áll jól (már próbáltam 13 évesen). Maradjon meg ekkora, a végét vágasd néha.

23L

2011. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesmi csak rövidebb.Én vasalom mert nem tettszik rövidben... majd ha megnő akkor hagyom :) Irigyellek :)
2011. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
gyönyöru hajad van!!!! igy jo ahogy van, max. a végébol kellene egy kicsit levágatni, hogy felfrissuljön. nehogy levágasd rövidebbre. nekem is ilyen göndör/hullámos hajam van, de alig akar nőni. :(
2011. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!