Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

tépett a hajam,de le van nőve.a gond vele az,hogy elvileg egyenes,de a rövidebb részek álandóan kifele állnak,hiába vasalgatom.megpróbáltam lefotózni,de élőbe még jobban kivehetőek:

[link]


[link]


[link]


[link]


arra gondoltam,hogy megnövesztem és bedaueroltatom...ha meg megyek fodrászhoz és újra megtépetem akkor tök jó de ugyanúgy kifele állnának.

de addig mindennap fél órát rá kell szánni az egyenesítgetésre.


2011. jan. 29. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég rossz képek ezek.

A lényeg h szerintem növeszd le a rövidebb részeket.Nincs ismerős fodrászod? Az szépen be tudná szárítani.Akkor nem állna így kifele.

És a vasalástól áll ki.Ha elő a frufrudat is kivasalod rájöhetsz h az a rövid rész eláll a fejedtől.Neked meg annyira rövid oldalt is,hogy ott is eláll.Ezen csak a beszárítás segíthet,meg az,hogy lenöveszted a rövid részeket.

Sok szerencsét!

2011. jan. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!