Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a pattanásaimat és a foltokat péntekig?

Figyelt kérdés

Minden nap alapozom magam,és korrektort is használok.Ez sem biztosít 100%-os fedettséget,így is látszódnak a kitüremkedések,néha még a pirosságok is,de gyönyörűen tudom eltüntetni a nagyrészüket.Csakhogy még így is csúnya... :DÉs pénteken lesz egy buli...ahol ott lesz a kiszemelt fiú is.Nagyon fontos lenne hogy jó benyomást tegyek rá :)


Tudtok mondani valami hatásos pakolást

krémet

lemosót?

Vagy csak egyszerű praktikákat?


2011. jan. 30. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Imádkozz csodáért Istenhez, mert ehhez csoda kell, vagy egy jó smink, de ezt te is írtad.
2011. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom.. nekem max 1 pattanásom szokott kijönni menzesz előtt, de azt 1 nap alatt el is tüntetem. : ha lehet kinyomom, leradírozom az egész arcom, tonikkal lemosom, majd egyből hidratálókrém(legjobb a kék dobozos nivea) babahintőpor, és van egy kis kenőcsöm, ilyen azonnali pattanás leszárító, azzal lekenem, és reggelre teljesen elhalványul, majd el is tűnik :)

meg megpróbálhatod még péntekig úgy 2szer kigőzölögteted, kinyomkodod az arcod, majd az előbb leírt módszerek.

korrektorból meg ne használj sokat, mert nem kicsit tömíti el az arcod. :) sok szerencsét :D

2011. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

És igen,igazából ahhoz hogy teljesen elmúljanak csoda kéne.De én hiszek a csodákban :D

2011. jan. 30. 01:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kozmetikus.Ezt otthon nem kezeled le péntekig.
2011. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Ez így nehéz lehet de mint irtad hogy alapózó meg korrektor... hát attól csak több lesz a pattanásod.

Szerintem menny kozmetikushoz vagy ha nagyon csúnya a bőröd menny el börgyógyászhoz vagy legrosszab esetbe nőgyógyászhoz.

Nekem a fogamzásgátló( amit a nőgyógyász irt fel pattanásokra) és a kozmetikus segitett

2011. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak hogy a kozmetikus után mindig piros vagyok 3 napig,ezért sajnos ez felejtős... :)

2011. jan. 30. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom már nem aktuális a buli, de: ahogy olvasom, neked elég komoly pattanásaid vannak. Ezeket te házilag semmilyen csodalemosóval, krémmel..stb nem fogod tudni eltüntetni. Azt javaslom, hogy mielőbb nézesd meg magad bőrgyógyásszal, elképzelhető, hogy valamilyen szájon át szedhető gyógyszert fog javasolni. Kozmetikushoz pedig járj továbbra is, mert egyrészt azokat a rondaságokat igenis ki kell nyomkodni másfelől meg az utána való pirosságot ezerszer könnyebb alapozóval lefedni mint a virító ragyákat, tapasztalat. Még valami: ne ezeket a drogériás alapozókat használd, hanem ruházz be egy magas minőségű, problémás bőrre való alapozóra és azt is csak akkor használd, mikor suliban, buliban vagy..stb, otthon mindig mosd le!
2011. febr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Nem olyan súlyos a helyzet,de megpróbálkozom a bőrgyógyásszal. :)

2011. febr. 20. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
aknesol....gyógyszertárban kb. 1200 ft és leszárítja a már kinyomott pattanásokat.
2011. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!