Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem divatjamúlt a...

Csak szerintem divatjamúlt a szőke haj?

Figyelt kérdés

A természetes szőke haj persze nem,de az hogy valaki szőkére fesse a pl. szép dús sötétbarna vagy akár vörös haját,szerintem már baromi ciki.

Meg úgy alapból már olyan lejárt a szőkeség,főleg a platina árnyalat.

Ti hogy vagytok ezzel?

(Nem akartam megsérteni a festett szőkéket,csak egyszerűen én így látom.)


2011. jan. 30. 15:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Áruld már el nekem mi a bajod a szőkékkel? Miért akarod hogy hogy annyira elterjedjen a fekete meg a sötét? Van akinek a szőke áll jól, én is szőkíttetem mert nekem ez áll jól és nem a sötét mert azzal úgy nézek ki mint a saját öreganyám. Nem mindegy neked kinek milyen színű a haja?
2011. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

15:37-es vagyok.

Nem mindegy, hogy minőségi festékkel festi egy fodrász, aztán vigyázol a hajadra, és megfelelően ápolod, vagy befested 600forintos palette platinaszőkével egymás után ötször, aztán ugyanannyit foglalkozol vele, mint addig.


Egyébként én is azt érzem, hogy borzasztóan szőkeellenes vagy. De miért?

2011. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom a szőkékkel,főleg a természetesekkel.

Nem festem a hajam,a természetes színem szőkésbarna,vannak világosabb meg sötétebb tincsek is.Ilyen fodrász színpaletta szerint sötétszőke.Télen sötétebb picit,nyáron világosabb.

Egyszerűen csak unalmasnak tartom a festett szőkét,főleg ha valakinek sötétbarna vagy fekete szemöldöke van hozzá,hát annál prolibb nincs.

Másrészt meg az is unalmas,hogy a szőke pártiak folyton fikázzák a feketét,hogy jaj öregít,meg hullik a haj tőle,meg fehér bőrrel vámpíros..stb.

Holott szerintem egy festett szőke,barna szemöldökkel,barna bőrrel (függetlenül attól hogy természetes vagy szolis),és barna szemmel ezerszer rosszabb mint egy fehér bőrű,kék szemű lánynak a fekete.

2011. jan. 30. 15:57
 14/26 anonim ***** válasza:
77%
Oké, neked nem tetszik a szőke. És akkor mi van? Minek kell bizonygatni, hogy márpedig szerinted nagyon gáz? Neked ez a véleményed, egy másik embernek meg az, hogy szép a szőke haj. Nincs ezzel gond, csak ne próbáld már rátukmálni a véleményedet másokra, mert magadból csinálsz hülyét. Olyan vagy mint akit valamilyen sérelem ért ezzel kapcsolatban pl. megcsaltak egy szőke nővel vagy van a környezetedben olyan szőke, akit utálsz.
2011. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
na hát akkor ezért van bajod a festett szőkékkel:S
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ne röhögtesd már ki magad.

Senkire nem akarom rátukmálni a véleményem,és sérelem se ért ezzel kapcsolatban.

Leírtam a véleményem,és kíváncsi vagyok másokéra.

Nem is értem minek támadsz itt,szerintem én semmi bántót nem írtam senkinek,és senkiről.

Még külön le is írtam a kérdésbe hogy nem akarom megsérteni a festett szőkéket.

Szerintem te csinálsz magadból hülyét ezzel a nevetséges támadásoddal,és nem én.

De ez nem vita oldal,VÉLEMÉNYEKRE vagyok kíváncsi NEM TÁMADÁSRA!

2011. jan. 30. 16:04
 17/26 anonim ***** válasza:
71%

Még mindig a 15:37-es vagyok.

Nézd, aki olyanra festi a haját, amilyen hülyén áll neki, az ciki (legyen szó fekete, barna, szőke, vörös, lila, kék, zöld, vagy bármilyen színről). Erről marhára nem a szőkék tehetnek. Mellesleg vannak hülye szőkék, de vannak hülye barnák, hülye feketék, hülye vörösek, sőt méág hülye kopaszok is. Na ők azok, akikkel nem kell foglalkozni.

Mellesleg azt hiszem a fekete festékek tényleg károsabbak, mint a szőkék (de lehet, hogy ez nem igaz, nem tudom, csak úgy olvastam valahol).

2011. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Akkor nem csak én érzek itt sértettséget és azt hogy komplexusaid lehetnek. Ezért vársz itt megerősítést másoktól hogy a szőke az tényleg milyen divatjamúlt, milyen proli meg még isten tudja micsoda. Ha nem tetszik ne nézz rá, a sérelmeiden meg lépj túl mert ennek semmi értelme.
2011. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igen,bármilyen hajszínnel lehet valaki hülye,a szőke nős vicc is hülye általánosítás.


Utolsónak üzenem te se látsz tovább az orrodnál,nincsen semmilyen sértettségem,úgy látszik mindenki félreértett.

Nem megerősítést várok,hanem véleményeket.

Láthatnád hogy a kérdésem utolsó sorában azt kérdeztem hogy ti hogy vagytok ezzel?

Szerinted ezzel én megerősítést várok?


No de mi is lenne a legjobb védekezés mint a támadás ugyebár?


Én itt lezártam ezt a hülyeséget,innentől ha lehet véleményeket írjatok,köszönöm.

2011. jan. 30. 16:14
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Most akkor ki támad, meg puffog? Én csak leírtam hogy szerintem te sértett vagy és igenis megerősítést vársz a válaszokban. Ez az én véleményem.
2011. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!