Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak szerintem divatjamúlt a...

Csak szerintem divatjamúlt a szőke haj?

Figyelt kérdés

A természetes szőke haj persze nem,de az hogy valaki szőkére fesse a pl. szép dús sötétbarna vagy akár vörös haját,szerintem már baromi ciki.

Meg úgy alapból már olyan lejárt a szőkeség,főleg a platina árnyalat.

Ti hogy vagytok ezzel?

(Nem akartam megsérteni a festett szőkéket,csak egyszerűen én így látom.)


2011. jan. 30. 15:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
Azért érzi ezt mindenki, mert ha valaki leírt egy véleményt, nem azt írtad, hogy oké, köszi a választ, hanem azt, hogy márpedig szerinted igenis hülyén néz ki a szőke haj. Ha véleményt vársz, fogadd el, és ne bizonygasd az ellentettjét.
2011. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem egy átlagosan szép és vékonyabb lányon vagy nőn nagyon szexi és nőies tud lenni,ha jól áll a bőrszínéhez,szeméhez.Személy szerint nekem is nagyon tetszik a szőke és majd valamikor ki szeretném próbálni.

15/L

2011. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem semmi se számít divatjamúltnak, ha az illetőhöz illik, az amit pl te éppen divatjamúltnak hiszel...-.-

Nekem is barna hajam van eredetileg, volt már minden színű, amilyet csak akarsz. És szőke maradtam. Mert nem tudom megunni és szeretem. :D

2011. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem divatjamúlt a szőke haj. Ez az a hajszín ami sosem megy ki a divatból. A szőke az egy olyan hajszín ami mindig kifog tűnni a tömegből és a pasik 90%-a meg nézi ki a gazdija. Talán azért tűnik divatjamúltnak, mert mostanság mindenki fekete vagy barna, mert ez a divat. És Én pont ezeket a lányokat nevetem ki, mert látszik rajta, hogy csak a divat miatt. Mert tényleg van akinek jól áll, de mikor valaki próbál fekete hajszínnel 6kilo sminkkel szép lenni az nagyon ciki. Hogy a szőkék fekete és sötétbarna ellenesek...szerintem hülyeség. Én is szoktam ezzel hülyülni, hogy csúnya fekete, de hozzá teszem a legjobb barátnőm fekete hajú. Nem a hajszín teszi a embert. Én is voltam már fekete (hozzá teszem még akkor mikor nem a divat vitte), vörös, padlizsán, sötétbarna...és most már fél éve szőke. És Én így szőkén érzem legjobban magam, meg mindenki azt is mondja, hogy nem áll jól az eredeti hajszínem, a szőke ami nekem való.


18/L

2011. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak az nem tetszik, hogy mások szerint aki szke az vagy plázapics*, vagy ribanc..holott egy barna is lehet vagy fekete. Sőt mostanába talán jobban. Én személy szerint sötétbarna vagyok. Soha nem festeném szőkére a hajam mert sötét szem sötét szemöldök, de az tény hogy másokon tetszik plTaylor Swift.De ahogy a szőkéket butának tartják ugy a barnákat okosnak.. és ez nincs mindig így. Ezzel azt akartam kifejezni hogy egy hajszínt lehet hogy valaki azért szeret mert szimplán jól áll neki, jobban érzi magát, vagy egyszerűen a változatosság. De nem szabad betitulálni senkit sem a haja miatt.
2011. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Harmadik vagyok újra; barna, vörös és fekete is még gimnazista koromban voltam, próbálgattam magam. Igazából egyik sem állt jól, fekete hajam 16 évesen volt a fotókon idősebbnek tűnök mint most 30 évesen szőkén:) Nekem a szőke és a szőke melíros áll jól. Nem célom visszaélni a testi adottságokkal, de érdekes hogy szőkén könyebben nyílnak az ajtók.
2011. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!