Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barna a hajam de feketére...

Ha barna a hajam de feketére van befestve, és le akarom szívatni, akor milyen színe lesz a hajamnak leszivatás után? Illetve az mennyire rongál?

Figyelt kérdés

Léci értelmes válaszokat ez nekem nagyon fontos!!

és mégegy kérdés: ha decemberbe lett feketére festve, de előtt is feketére volt festve, akk náyrra kikophat a fekete?


2011. febr. 6. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

tegnap 20:34 vagyok.


5 éve csak feketére festettem a hajam. De annyira hullott, meg töredezett tőle, hogy rászántam magam a változtatásra. Ez volt 2010 ősszel. Addigra már kicsit lenőtt a fekete, erre először rámentem padlizsán színnel. Aztán következő hónapban ráfestettem sötétbarnával, így ennek a három csodás színnek az árnyalataitól kellett hogy megszabaduljak. Mindhárom iszonyú sötét szín volt. :S


Közben egyszer vágattam is, azzal még tűnt el egy kicsi fekete. Azután meg kopott a sok festék, így volt vörös-fekete foltos. Na azt kiválóan eltüntette, mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja. ;)


Amúgy vigyázni kell, mert ha kevés ideig hagyod pihenni és rákensz valami mittudomén sötétszőkét, attól is visszasötétedhet a hajad. Ez le van írva jó szájbarágósan, tudományosan abban a használati útmutatóban. Úgyhogy utána mindenképp pihi kell a hajnak. Még annyit, hogy ha nem vagy elégedett a világosítással, lehet egymás után kétszer is használni ezt a CB4-t.


Csak azért írtam ide ilyen részletesen, mert utáltam már hogy senki nem vette a fáradságot, hogy megmutassa milyen volt előtte meg utána.

Van egy csaj a youtube-on, ő az egyetlen aki levideózta:


http://www.youtube.com/watch?v=ZiMmULDNDrw


2:32-nél megmutatja két képen, hogy milyen volt előtte, meg utána.


Na hajrá csajszi!

Majd írjál hogy milyen lett! :)


22/L

2011. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
22/L! Nagyon köszönöm a részletes választ meg a videót, azt hiszem nem maradt több kérdésem. Márciusban vagy április elején kipróbálom, addig még lesz egy két dolog ami miatt nem akarok drasztikus változást:) De mindenképp beszámolok majd!
2011. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Utolsó vagyok. Kipróbáltam a CB4-et, viszont sajnos nem lett valami jó. A tövénél kiszedte a sötétet kb. 5-6cm-re, de az alatt szinte ugyanolyan maradt, mint volt.

Szerintetek mi lehet a baj? Gondolok a hajvasalásra, mert elég gyakran vasalom.

A napokban újra megismétlem, hátha.

A Loreal Efassor-ról mi a véleményetek, hathat valamennyire, ha vízzel keverem? vagy gyengébb, mint a Colour B4?

Köszi előre is!

2011. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 hesoyam88 válasza:
3 évig festettem feketére, leszivattam (1 óráig volt fenn) utána rögtön rá is festett egy barnát, de annak vöröses beütése volt. Utána ráfestettem egy szőkét, hogy jó világos barna legyen, utána pedig egy fakó sötét szőkét, amilyet akartam. 1 hónap alatt lettem feketéből világos fakó barna, a szivatás után rögtön vágattam, nem roncsolódott egy kicsit sem. :)
2016. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!