Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik valami házi gyógymód...

Létezik valami házi gyógymód zsiros, pattanásos börre?

Figyelt kérdés
Lassan 30éves leszek de olyan a fejem mint egy tininek!Meg ráadásul nagyon zsiros is:S
2011. febr. 8. 08:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
én száz százalékig a gőzölés mellett vagyok...és van, hogy hetente háromszor gőzölöm (nekem pl. az allergiám miatt is nagyon jó), és ha utána raksz fel arcpakolást, sokkal hatékonyabb! amúgy ez az élesztő + tejföl azt nagyon-nagyon jó, de ha hozzáér a hajadhoz elég büdi lesz, úgyhogy én azt hajmosás előtt szoktam csak felrakni:) illetve úgy hallottam, sörélesztő tabletta a bőrre is jótékony hatással lehet:)
2011. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Oriflame-nek van algás arcradírja,az nagyon jó. Garniernek van az a türkiszkék golyós pattanásokra való kis izéje,na az is nagyon jó. Clear and clearnnek van világos zöld arclemosója,az direkt mattító,az is nagyon jó. én ezeket mindet használom,és teljesen normális lett az arcom :)
2011. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!