Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajsampon vagy...

Van olyan hajsampon vagy valami amivel szép göndör, loknis hajat lehet csinálni egyenes hajból?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajsütő vagy csavaró. Azzal talán úgy marad. Sampon, hab és stb nincs amitől akárcsak kicsit is göndör hajad lesz, max olyan, ami az eleve göndör hajat rendezettebbé teszi. Elvileg.
2011. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen az első jól mondja. de ügyes vagy pl hajsütő vassal nagyon szép loknikat lehet csinálni, csak utána rögzítsd. pl lakkal.
2011. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hajsütővel csak azt értem el, hogy egy-két óráig maradt úgy a hajam, aztán kezdett hullámosodni, végül már szinte egyenes volt, hiába fújtam rá egy kiló lakkot.

Aztán jött az ötlet, hogy estére becsavarom(nem tudom emlékszel-e, de régen volt a spice girls együttesből a melB haja néha fel volt csavarva) sima hajgumival rögzítettem, reggel kiszedegettem, és loknis göndör lett. Az tartott vagy három napig is akár. Viszont az időigényes volt számomra, és kényelmetlen is volt úgy az alvás.

Végül a dauer mellett döntöttem, és nem bántam meg. Kevesebbet kell vele foglalkoznom, mint mikor egyenes hajam volt. Nem zsírosodik, nem alszom el. Reggel csak beletúrok kettőt, és kész is vagyok.

2011. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szögegyenes hajad van, akkor sampon meg ilyesmi nem fog segíteni. Csak hajvasaló, hajsütő, dauer, hajcsavaró...
2011. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!