Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hullik a szempillám?...

Miért hullik a szempillám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni annak érdekében, hogy ha letörlöm a sminket ne hulljon ki egy szempillám sem? "Visszanőnek" a szempillák egy idő után? Mert nekem elég kevés van belőlük lassan alig lesz valami amit spirálozhatok :-) :-(
2009. febr. 11. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl "vastagon" viszed fel a szempillaspirált, és hosszú ideig van rajtad, akkor kihullhat, de visszanő, ne izgulj, és szerintem inkább mellőzd a szempilla spirált, vagy csak nagyon keveset...Egyébként nekem is volt, hogy kihullott, de 1-2 héten belül nekem visszanőtt...És szerintem tényleg inkább ne spirálozd, hanem inkább csak a szemhéjadat fesd ki, vagy szemcerkával.

Remélem segítettem:)

2009. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, igen hasznos volt a tanácsod. Milyen szempillaspirált használsz/használtál?
2009. febr. 11. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem valami hú de márkásat, lehet, hogy ezért is, meg könnyen "ráragadt darabokban is" a szempillámra :S, most sem nagyon minőségit de szerintem sokkal jobb mint az előzők, ezt használom: Extra Super Lash

Itt megnézheted:

[link]

2009. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!