Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, hullik a szempillám?

Segítség, hullik a szempillám?

Figyelt kérdés
Ugye nem fog elfogyni a szempillám? Szerintem szinte minden nő spirálozza magát.Én ahányszor lemosom kb 5 szál kesik, meg mikor spirálozom is kb. 2 szál. Mi lesz? ugye nem fog elfogyni???:O visszanőnek egyáltalán???
2011. aug. 9. 23:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kéne olyan sűrűn kifesteni..
2011. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig akkor hanyagold a spirálozást, mert lehet már nem bírja, hogy lehúzza a "súly". Próbálj meg kevesebbet felkenni, vagy válts másik spirálra. Vannak olyan spirálok (pl: ASTOR StimuLong) amik erősítik a gyökereket, amellett, hogy hosszabbítanak is egyben. Bár drágák, de lehet bele kellene invesztálnod, ha tényleg ilyen könnyen hullik :S
2011. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jézusom most ez nagyon megijesztett.. nektek mennyire hullik??:O Az a baj, hogy az arcomba az egyetlen szép a szemem.. Ha ki van spirálozva nagyon szép. muszály kifestenem..:/
2011. aug. 9. 23:23
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha azt mondom, hogy nekem hetente egy-kettő maximum, akkor az megrémiszt?:S Mondom, nem kell lemondanod róla teljesen, csak mellé valamilyen szempilla erősítő szert kell beszerezned. Pl még eszembe jutott a ricinusolaj is, ez a hajat, szempillát erősíti meg még sok mást.

(Am második kommentelő voltam.)

2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts ha nem akarsz ritka szempillákat (1 voltam)
2011. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most tényleg megrémültem.Köszi a válaszokat! még annyit akarok kérdezni, h ti minden este lemossátok a spirált? én csak pirálozom, de van, hogy 4 napig nem mosom le, és rétegről rétegre spirálozom ki. tehát mindig rá a régire. Lehet ezt nem kéne?? :/
2011. aug. 9. 23:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha annyira szép a szemed, nincs szüksége festékre, hogy szép legyen. Képzeld, létezik élet smink nélkül is, elég sokak számára.
2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kommentre: elég valószínű, hogy nem kéne. Pár éve használom már, volt, hogy este nem volt erőm lemosni, de SOHA nem kentem rá régire - főleg, mert sokkal könnyebben maszatolódik, és így a szempilládnak sincs ideje regenerálódni, márpedig az az éjszaka sokat számít neki. Borzalmas látvány lehetsz reggel az elkenődött spirállal... :/

A smink lemosása alapvető higiénia.

2011. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A ricinus tényleg jó rá! Én is használom és kb. 2-3 hét után már látszik hogy nő és erősebb/dúsabb. Úgy használom, hogy beleteszem egy kimosott szempillaspirálos dobozba és ugyanúgy kenem fel, mintha simán festeném a szempillám. Naponta volt, hogy háromszor is bekentem, de most már naponta csak egyszer szoktam használni. Arra viszont figyelj, hogy ne lefekvés előtt kend be, mert alvás közben ledörzsölődhet, és nem egyformán fog nőni a szempillád! Remélem tudtam segíteni!:)
2011. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Rétegre réteget? Áh ne csodálkozz a szempilláidon akkora a súly hogy borzasztó. (1 voltam)
2011. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!